Вітаємо з перемогою!

e-mail Друк PDF

ВІТАЄМО переможця ІІІ (обласного) етапу XІХ Міжнародного  конкурсу з української мови  імені Петра Яцика Дрозд Богдану, 6(10)-А  - І місце та її наставника Рудницьку Ольгу Борисівну!

Бажаємо перемоги на заключному етапі конкурсу!

Дирекція, рада н/т «Інтелект», Рада гімназистів

Останнє оновлення на Середа, 12 грудня 2018, 08:31
 

Родинне свято у клубі-музеї бджільництва

e-mail Друк PDF

28 листопада відбулося родинне свято у 2-Б класі початкової школи (класовод Панасюк Інна Олександрівна). Воно проходило у клубі-музеї бджільництва та історії села Баїв Луцького району. «Усе задумано мудро в природі: жити всім треба в мирі та згоді» - такою цікавою і завжди актуальною була тема свята.

Учні інсценізували казку «П'ять велетнів-чарівників», грали в гру «Поверни мене додому», декламували вірші, співали пісні.  Батьки-консультанти допомогли створити Лепбук, звернулися до дітей  з проханням дотримуватись правил поведінки в природі. Завідувач музею Іван Душак провів екскурсію для дітей та батьків. Розповів багато цікавого про музей, а також і про бджіл. За чаюванням з медом і печивом, яким пригостили дітей господарі пасіки при музеї, відбулося жваве обговорення почутого. З позитивними емоціями усі повернулися до гімназії.

Величезна подяка всім організаторам свята: дітям, Інні Олександрівні, батьківському комітету, батькам, співробітникам музею.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

Вітаємо з перемогою!

e-mail Друк PDF

ВІТАЄМО переможців ІІІ (обласного) етапу  ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  імені Тараса Шевченка

Гарголу Ольгу, 6(10)-А – І місце, Ляшко Тетяну, 7(11)-А – ІІ місце, Голянську Аліну, 2(6)-В – ІІ місце

і  їхніх  наставників Рудницьку Ольгу Борисівну, Головань Тетяну Володимирівну!

 

Дирекція, рада н/т «Інтелект», Рада гімназистів

 

Куди можна звернутись у випадку насильства та складних життєвих ситуацій

e-mail Друк PDF

Куди можна звернутись у випадку насильства та складних життєвих ситуацій

Останнє оновлення на Середа, 28 листопада 2018, 00:22
 

ЗУСТРІЧ З МАЙСТРОМ_ГОНЧАРЕМ Миколою Шавулою

e-mail Друк PDF

17 листопада 2018 року до студії «Сонях» завітав народний майстер-гончар  Микола Шавула.

Зустріч розпочалась із розповіді про гончарне мистецтво, глину, її види, видобування, обробку. Учні   ставили багато запитань про виготовлення виробів, допоміжні інструменти; найбільше їх зацікавило гончарне коло та піч для випалювання кераміки.

Останнє оновлення на Середа, 28 листопада 2018, 00:11 Детальніше...
 

Дні Науки. Майстер-клас

e-mail Друк PDF

19-23 листопада у гімназії в рамках тижня науки і технічної творчості  для дівчаток  5(9)-х класів студенти  Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету провели майстер-клас з карвінгу (художня різьба з овочів і фруктів), складання серветок та приготування квітів у желе. Найбільше  зацікавлення викликало приготування страв з желе та створення квітів у 3D-форматі.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Останнє оновлення на Вівторок, 27 листопада 2018, 23:59
 

Дні науки. Юні винахідники і раціоналізатори

e-mail Друк PDF

22 листопада відбулася олімпіада з початкового технічного моделювання. Серед 18 учасників І місце посіли Шнайдюк Ілля (4-В), Стецик Олеся (3-А), ІІ місце вибороли Левкович Ольга (4-А), Модринський Ярослав Ярослав (2-Б),  а ІІІ місце - Ткаченко Марія (2-Б), Кришталь Петро (2-Б). Вітаємо переможців олімпіади та бажаємо успіхів у міських змаганнях з початкового технічного моделювання, які відбудуться 20 грудня 2018 року.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 27 листопада 2018, 23:53 Детальніше...
 

Дні науки. Виставка учнівських робіт «Творимо красу»

e-mail Друк PDF

23 листопада в гімназії відбулася виставка «Панно з текстильних квітів», яку підготували  учні 4-х класів. А учні 2-х класів гімназії представили  виставку «Підставки під горнятка». Юна майстриня з  2-А класу Герасимчук Вікторія  презентувала авторські роботи.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 27 листопада 2018, 23:57 Детальніше...
 


Сторінка 1 з 124