Зустріч із волонтером Корпусу Миру

e-mail Друк PDF

У вівторок учні 7(11)-А класу мали можливість поспілкуватися з волонтеркою Корпусу Миру – пані Лі. На уроці країнознавства Сполучених Штатів Америки ми дізналися різноманітні цікавинки про Флориду, тамтешні реалії життя та людей. Безпосередність та невимушена легкість спілкування сприяла жвавому діалогу та позитивній атмосфері. Дякуємо пані Лі та будемо раді новим зустрічам!

Останнє оновлення на Четвер, 25 квітня 2019, 15:47 Детальніше...
 

Родинне свято у 4-Г класі початкової школи «Дитинства щаслива пора»

e-mail Друк PDF

Така планета наша, ніби казка!

Чарівна, дивовижна і ясна.

Бо ж гріє Землю сонечкова ласка,

Водичкою вмивається вона,

У гарних квітах дивно розквітає,

В зелених травах, в чарівних лісах.

Світанок ніжний пташка зустрічає,

І все дзвенить, купається в піснях.

Останнє оновлення на Середа, 24 квітня 2019, 07:53 Детальніше...
 

Ідеї В.О.Сухомлинського в Новій українській школі

e-mail Друк PDF

Золоті зерна цінного досвіду Великого Педагога В.О.Сухомлинського успішно служать плідному розв’язанню актуальних завдань Нової української школи. У цьому переконані учасники міського семінару керівників закладів загальної середньої освіти «Педагогічні ідеї В.О.Сухомлинського в управлінні сучасним освітнім закладом», який відбувся 19 квітня 2019 року в Луцькому навчально-виховному комплексі «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського».

 

Детальніше...
 

Перша перемога

e-mail Друк PDF

У 1 – Б класі початкової школи радісна подія: усі 32 учні класу завершили роботу над завданнями   міжнародної  онлайн-платформи  «Вчи.юа»,  яка допомагає школярам усієї України вивчати математику в ігровій  формі. Діти самостійно ознайомлювались  з математикою за програмою Нової української школи в комфортному для себе темпі з потрібною кількістю повторень та відпрацювань, вирішуючи інтерактивні завдання вдома.  Система сама «вела» учня від одного завдання до іншого і, у випадку виникнення труднощів, задавала уточнюючі питання, які допомагали   прийти до правильного рішення. Поряд були батьки, які стежили за роботою дітей, направляли їх, підтримували.

 

Детальніше...
 

"Медова хата"

e-mail Друк PDF

18 квітня 2019 року учні 4-Б класу початкової школи відвідали Центр традиційної культури "Медова хата". Учні дізналися про корисні властивості меду, стародавню культуру бджільництва, різновиди меду, його особливості та властивості, а також скуштували  медові ласощі, які були приготовані з натуральної сировини, отриманої з приватної пасіки. Усі охочі придбали вподобаний продукт.

Детальніше...
 

Еко весна

e-mail Друк PDF

риває Всеукраїнська акція прибирання зелених зон та благоустрою прилеглих територій. Її мета – виховання відповідального ставлення молоді до навколишнього середовища і  покращення стану території закладу. Захід щорічний і присвячений Дню довкілля. У рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та традиційних «суботників», ініційованих у нашому місті, учні гімназії продовжують проводити дні благоустрою на території навчально-виховного комплексу та прилеглих мікрорайонах, демонструючи ентузіазм у роботі, небайдужість до свого освітнього закладу, з відповідальністю ставляться  до поставлених перед ними завдань. Цьогоріч  до акції приєдналися наші наймолодші школярі, учні 1-Б класу початкової школи (класовод Чайка Л.П.).

Детальніше...
 

День цивільного захисту в гімназії

e-mail Друк PDF

16 квітня 2019 року у НВК «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського»  був проведений День цивільного захисту. До його  проведення  залучалися керівний та командно-начальницький склад ЦЗ навчально-виховного комплексу, особовий склад формувань ЦЗ, весь постійний склад учнів 1-11 класів.

Детальніше...
 

Виставка-ярмарок

e-mail Друк PDF

У Луцькому НВК «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського»11 квітня 2019 року відбулась благодійна виставка-ярмарок з ініціативи Ради гімназистів, учасників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва в рамках Всеукраїнської щорічної благодійної акції «Назустріч мрії», організованої Міжнародним благодійним фондом «Сильні духом», та Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».  Учителі, батьки, учні могли придбати сувеніри, іграшки , виготовлені гімназистами власноруч.

Останнє оновлення на Середа, 17 квітня 2019, 11:23 Детальніше...
 


Сторінка 1 з 131