Табір «Дивосвіт»

e-mail Друк PDF

Уже багато років у гімназії щоліта гостинно відчиняє двері табір «Дивосвіт». Після напруженого навчального року діти з нетерпінням чекають зустрічі з давніми приятелями. У «Дивосвіт»-оселі склалися гарні традиції: кожен загін має назву, емблему, речівку, девіз. Щоранку під веселу музику діти роблять зарядку. Після сніданку кожен загін вирушає у веселу та пізнавальну мандрівку за своїм планом.

Детальніше...
 

Перспективний план-сітка діяльності літнього оздоровчого табору з денним перебуванням «Дивосвіт» при НВК «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» 2018-2019 н.р.

e-mail Друк PDF

Перспективний план-сітка

діяльності літнього оздоровчого табору з денним перебуванням «Дивосвіт»

при НВК «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» 2018-2019 н.р.

 

Про зарахування учнів до 1 класу початкової школи у 2019 році

e-mail Друк PDF

Про зарахування учнів до 1 класу  початкової школи у 2019 році

 

Читання – найкращий реванш!

e-mail Друк PDF

Читання – найкращий реванш!

Літо – час справжніх пригод, мандрівок та нових відкриттів. Ця чудова пора дарує нам тепло, засмагу, здоров'я, відпочинок і, звичайно, довгоочікувані КАНІКУЛИ! А щоб вдалися вони повноцінними, зичимо провести їх у світі гри, фантазії, творчості й читання.

Детальніше...
 

Обмінюємося думками з іноземними друзями

e-mail Друк PDF

Коли виставлені оцінки за семестр і учні з нетерпінням чекають початку канікул, нелегко зацікавити й підтримати інтерес на уроці. Цього року виникла ідея співпраці з учнями однієї з американських шкіл, де навчалася цього року Семенова Дарія. Учні 6(10) – А класу підготували низку запитань американським школярам. Їх цікавило, чим відрізняється система освіти в Україні та Америці, якими є основні цінності американських школярів.

Учні із захопленням слухали відеозвернення американських школярів. Їм було цікаво дізнатися, що об’єднує дітей різних національностей і які відмінності у шкільному житті учнів України та Америки.

 

Останнє оновлення на Середа, 29 травня 2019, 14:10 Детальніше...
   

Вітаємо з перемогою!

e-mail Друк PDF

Вітаємо

учня 4-В класу Шнайдюка Іллю і його наставника Юлію Михайлівну Мазур

з перемогою (ІІ м.) у Всеукраїнському конкурсі учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання!

Дирекція,

рада наукового товариства «Інтелект»,

Рада гімназистів

 

Детальніше...
 

Вітаємо з перемогою!

e-mail Друк PDF

13 квітня у стінах Луцького національного технічного університету проходив І етап Всеукраїнської олімпіади з програмування в рамках 1/8 чемпіонату світу.

Захід проводиться в Україні під егідою ACM ICPC, – це єдине студентське змагання з програмування, яке має підтримку міжнародних корпорацій та є складовою міжнародної.

Змагалися 20 команд, до яких увійшли учасники з різних куточків Волинської області. Вони представляли школи, коледжі та університети Волині. Учнівських команд було 6, з них дві з гімназії, які виборолили 2 та 3 місця.

 

Останнє оновлення на Середа, 22 травня 2019, 22:40 Детальніше...
 


Сторінка 1 з 134