Комісії

11 предметних комісій об'єднує праця над  єдиною науково-методичною темою

«Розвиток інтелектуально-творчого потенціалу особистості в умовах навчально-виховного комплексу»

 

Учителів-словесників

Фізико-математична

Початкових класів

Суспільних дисциплін

Психолого-педагогічна

Спортивно-естетична

Природничо-географічна

Трудового  навчання

Іноземних мов

Інформатики і програмування

Класних керывників

 

                         


Плани роботи методичних осередків


 

Графік

проведення засідань предметних комісій

у 2018-2019 н.р.

Комісії

День

проведення засідань

(тиждень місяця)

Час

Кабінет

Учителів-словесників

вівторок

(3-й тиждень)

1500

30

Природничо-географічна

 

вівторок

(4-й тиждень)

1500

29

Інформатики і програмування

четвер

(4-й тиждень)

1500

23

Фізико-математична

 

понеділок

(4-й тиждень)

1500

26

Суспільних дисциплін

 

четвер

(3-й тиждень)

1450

21

Трудового навчання, образотворчого мистецтва

середа

(4-й тиждень)

1400

52

Іноземних мов

 

понеділок

(4-й тиждень)

1450

40

Спортивно-естетична

 

четвер

(3-й тиждень)

1600

 

17

Психолого-педагогічна

 

понеділок

(3-й тиждень)

1500

49

Початкових класів

 

середа

(3-й тиждень)

1640

43

Класних керівників

 

середа

(4-й тиждень)

1500

33

 

Комісія учителів-словесників

Структура

 

Проблемне питання комісії

Проблемно-пошукова, дослідницька діяльність учнів на уроках рідної мови і літератури як невід’ємна складова формування творчої, інтелектуальної особистості

Через інтерактивне навчання – до естетично розвиненого учня
 

Склад комісії

  • Рудницька Ольга Борисівна - голова предметної комісії, заслужений учитель України, вища категорія, учитель-методист, знак «Відмінник освіти України», «Василь Сухомлинський»

  • Кардаш Марія Миколаївна – директор НВК, вища категорія, учитель-методист, знак «Відмінник освіти України», «Василь Сухомлинський»

  • Сидорук Людмила Володимирівна – учитель, вища категорія, учитель-методист

  • Сіміцька Жанна Вячеславівна – заступник директора з навчально-виховної роботи, вища категорія, учитель-методист, знак «Відмінник освіти України»

  • Ведринська Елеонора Петрівна – заступник директора з виховної роботи, вища категорія, учитель-методист, знак «Відмінник освіти України»

  • Метчик Надія Адамівна – учитель, вища категорія, учитель-методист, знак «Відмінник освіти України»

  • Головань Тетяна Володимирівна – учитель, вища категорія, учитель-методист

  • Киндибовська Тетяна Леонідівна – учитель, вища категорія, старший учитель

  • Романенко Світлана Григорівна - учитель, перша категорія

  • Приймачук Наталія Миколаївна – учитель, друга категорія

  • Гресь Надія Костянтинівна – голова предметної комісії,  вища категорія, учитель-методист

  • Данилишина Тамара Федорівна – вчитель, вища категорія, учитель-методист

  • Шкамарда Галина Сергіївна – вчитель, вища категорія, старший учитель

  •  Яструбецька Галина Іванівна – доктор  філологічних наук, професор СНУ імені Лесі Українки

  • Голоюх Леся Василівна - кандидат  філологічних наук, викладач СНУ імені Лесі Українки

  • Локайчук Світлана Михайлівна – кандидат філологічних наук, викладач СНУ імені Лесі Українки

 

Назад


Комісія початкових класів

                    

Структура

 

 

 Проблемне питання комісії

Формування творчої національно свідомої особистості,  інноватора через впровадження компетентнісного підходу

Склад комісії

  • Смаль Галина Іванівна – заступник директора, вища категорія, звання «Учитель - методист», знак «Відмінник освіти України»

  • Папіж Світлана Василівна – голова предметної комісії, вища категорія, звання «Учитель – методист”

  • Мельник Алла Олексіївна – учитель, вища категорія, звання «Учитель - методист», знак «Відмінник освіти України», нагрудний знак «Василь Сухомлинський»

  • Чайка Лариса Петрівна - учитель, вища категорія, звання «Учитель - методист», знак «Відмінник освіти України»

  • Щерба Ольга Володимирівна - учитель, вища категорія, звання «Учитель-методист» знак «Відмінник освіти України»

  • Вітковська Лідія Іванівна – учитель, вища категорія, звання «Учитель – методист”

  • Панасюк Інна Олександрівна – учитель, вища категорія, звання „Старший учитель”

  • Гринюк Наталія Юріївна – учитель, вища категорія

  • Стащук Оксана Леонідівна - учитель, перша категорія

  • Стречена Ірина Василівна – учитель, друга категорія

  • Шолохова Людмила Василівна – учитель, друга категорія

  • Дмитрук Вікторія Анатолівна - учитель, друга категорія

  • Ткачук Людмила Юріївна - логопед, вища категорія

  • Грищук Катерина Петрівна – учитель, друга категорія

  • Самостьян Людмила Ростиславівна - учитель, друга категорія

  • Сокол Тетяна Юріївна - учитель, друга категорія

  • Боратинець Галина Сергіївна - учитель, молодший спеціаліст

  • Тимошовець Юлія Василівна – вихователь, молодший спеціаліст

  • Літовінська Ольга Миколаївна - вихователь, молодший спеціаліст

  • Кравчук Олена Анатоліївна - учитель, вища категорія

  • Бойко Василина Петрівна - вихователь, молодший спеціаліст

Назад


Психолого-педагогічна комісія

                             

 

Структура

Проблемне питання комісії

Психолого-педагогічний супровід інтелектуально-творчого розвитку особистості

Склад комісії

  • Приймачук Руслана Василівна – голова предметної комісії, практичний психолог

  • Кашпрук Ольга Євгенівна – практичний психолог-методист, вища категорія,

  • Зай Оксана Павлівна – соціальний педагог, перша категорія

  • Бабій Микола Федорович – кандидат психологічних наук, викладач СНУ імені Лесі Українки

  • Лисюк  Тетяна Василівна – кандидат педагогічних наук, викладач СНУ імені Лесі Українки

Назад


Природничо-географічна комісія

Структура

 

Проблемне питання комісії

Формування наукових поглядів на природу та взаємодію суспільства та природи, громадянських компетентностей, виховання екологічної культури, забезпечення учнів знаннями і вміннями, необхідними для охорони природи, раціонального використання природних багатств, відновлення природних ресурсів, збереження власного життя, формування сучасного світогляду, виховання національної гідності

Склад комісії

  • Синя Надія Антонівна – голова предметної комісії, заслужений учитель України», вища категорія, учитель-методист, знак «Відмінник освіти України»

  •  Джабка Світлана Борисівна –  вчитель, вища категорія, учитель-методист

  • Малаховська Ольга Дмитрівна – вчитель, вища категорія, старший учитель

  • Косміна Таміла Іванівна – вчитель, вища категорія, учитель-методист, Чайка Вікторія Петрівна – вчитель, перша категорія

  • Василюк Діана Петрівна –  вчитель, вища категорія

  • Павловська Тетяна Сергіївна – викладач СНУ імені Лесі Українки, вища, кандидат наук, доцент

  • Суряк Алла Володимирівна - викладач СНУ імені Лесі Українки, вища, кандидат наук

  • Голуб Сергій Миколайович - викладач СНУ імені Лесі Українки, вища, кандидат наук

  • Шварц Людмила Олексіївна - викладач СНУ імені Лесі Українки, вища, кандидат наук

Назад


 

Комісія іноземних мов

 

Структура

 

Проблемне питання комісії

Удосконалення уроку як засобу розвитку творчої особистості вчителя і учня

Склад комісії

  • Киця Наталія Степанівна – заступник директора з навчально-виховної роботи, вища категорія, звання «Учитель - методист»

  • Самохвал Олена Миколаївна голова предметної комісії, учитель, вища категорія

  •  Потурай Ірина Петрівна – учитель, вища категорія, звання «Учитель - методист»

  •  Тріль Оксана Ярославівна – учитель, вища категорія

  •  Жежерун Інна Василівна – учитель, вища категорія

  •  Корчак Олена Сергіївна – учитель, вища категорія

  •  Солоненко Ірина Миколаївна – учитель, вища категорія

  •  Заїка Оксана Олександрівна – учитель, перша категорія

  •  Мельник Ольга Анатоліївна - учитель,  перша категорія

  •  Рейкіна Олеся Іванівна – учитель, перша категорія

  •  Лігерко Наталія Миколаївна – учитель, перша категорія

  •  Швек Ірина Федорівна – учитель, перша категорія

  •  Горбачевська Тетяна Володимирівна – учитель, перша категорія

  •  Марчук Оксана Миколаївна – учитель, перша категорія

  •  Рак Ліна Юріївна – учитель, друга категорія

  •  Прокопчук Олена Миколаївна – учитель, друга категорія

  •  Кузьміна Ірина Святославівна – учитель, друга категорія

  •  Міщук Олена Василівна – учитель, спеціаліст

 

Назад


 

Комісія класних керівників

Структура

 

Проблемне питання комісії

Формування інтелектуально розвиненої, духовно і морально зрілої особистості, готової протистояти викликам сучасного світу, патріота України

Склад комісії

  • Коширець Тетяна Анатоліївна – голова предметної комісії, класний керівник 4-В класу, вища категорія, старший учитель

  • Киндибовська Тетяна Леонідівна – класний керівник 1-А класу,  вища категорія, старший учитель

  • Симко Вікторія Миколаївна - класний керівник 1-Б класу, перша категорія

  • Головань Тетяна Володимирівна – класний керівник 1-В класу, вища категорія, учитель-методист

  • Романенко Свтлана Григорівна – класний керівник 2-А класу, перша категорія

  • Тітова Світлана Петрівна – класний керівник 2-Б класу, вища категорія, учитель-методист

  • Назарчук Наталія Юріївна - класний керівник 2-В класу, спеціаліст

  • Приймачук Наталія Миколаївна – класний керівник 3-А класу, друга категорія

  • Метчик Надія Адамівна – класний керівник  3-Б класу, вища категорія, учитель-методист

  • Шкамарда Галина Сергіївна – класний керівник 3-В класу, вища категорія, старший учитель

  • Марчук Оксана Миколаївна – класний керівник 4-А класу, перша категорія

  • Каліш Наталія Миколаївна – класний керівник 4-Б класу, перша категорія

  • Малаховська Ольга Дмитрівна – класний керівник 5-А класу, вища категорія, старший учитель

  • Джабка Світлана Борисівна – класний керівник 5-Б класу, вища категорія, учитель-методист

  • Базярук Олена Іванівна – класний керівник 5-В класу, вища категорія, голова методоб'єднання вчителів правознавства м. Луцька

  • Рудницька Ольга Борисівна - класний керівник 6-А класу, заслужений   учитель України, вища категорія, учитель-методист, знак «Відмінник освіти України», «Василь Сухомлинський»

  • Жумик Лідія Володимирівна - класний керівник 6-Б класу, вища категорія, учитель-методист

  • Василюк Діана Петрівна - класний керівник 7-А класу, вища категорія

  • Сидорук Людмила Володимирівна – класний керівник 7-Б класу, вища категорія, учитель-методист

Назад


Фізико-математична комісія

Структура

 

Проблемне питання комісії

Розвиток творчого потенціалу особистості через особистісно зорієнтоване навчання та перспективні моделі педагогічного досвіду

Склад комісії

  • Жумик  Лідія Володимирівна – голова предметної комісії, вчитель математики, вища категорія, звання «Вчитель-методист», знак «Відмінник освіти України», заслужений вчитель України

  • Козлова Людмила Вікторівна – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель математики, вища категорія, звання «Старший вчитель»

  • Кошманюк Валентина Веніамінівна – вчитель математики, вища категорія, звання «Вчитель-методист»  

  • Тітова Світлана Петрівна – вчитель математики, вища категорія, звання «Вчитель-методист» 

  • Галюк Ольга Миколаївнавчитель математики, вища категорія, звання «Вчитель-методист»

  • Симко Вікторія Миколаївна – вчитель математики, перша категорія

  • Назарчук Наталія Юріївна – вчитель математики, спеціаліст

  • Ковальчук Ігор Романович – вчитель математики, канд. фіз.-мат. наук, доцент, викладач математичного факультету Східноєвропейського НУ.

  • Силка Василь Сергійович – вчитель фізики, вища категорія, звання «Вчитель-методист» 

  • Зімич Андрій Іванович – вчитель фізики, І категорія (сумісник, працівник ЛНТУ)

Назад


Предметна комісія вчителів інформатики та програмування

Структура

 

Проблемне питання комісії

Розвиток творчої обдарованості учнів з використанням нових інформаційно-комунікаційних технологій та елементів дистанційного навчання

Склад комісії

  • Гісь Ігор Володимирович – голова предметної комісії, учитель, вища категорія, учитель-методист, знак «Відмінник освіти України»

  • Каліш Наталія Миколаївна – учитель,  перша категорія

  • Герасимчук Олександр Сергійович – учитель, друга категорія

  • Герез Олена Сергіївна  – учитель, перша категорія

  • Чепрасова Тетяна Іванівна - викладач СНУ імені Лесі українки, вища категорія, кандидат педагогічних наук

Назад


 

Комісія  суспільних дициплін

Структура

 

Проблемне питання комісії

Розвиток інтелектуально-творчого потенціалу особистості в умовах навчально-виховного комплексу, формування громадянина України, ідеалом якого є незалежна держава, національна гідність, готовність вступити у світове співтовариство як рівному серед рівних. Соціалізація особистості в умовах багатопрофільної гімназії в контексті формування національної свідомості та самосвідомості учнів, учителів, батьків

Склад комісії

  • Свинчук Анатолій Васильович – голова предметної комісії, вища категорія, учитель-методист, знак «Відмінник освіти України», знак «Василь Сухомлинський»

  • Свереда Богдан Антонович – головний хранитель історико-етнографічного музею «Світлиця», вища категорія, учитель-методист, знак «Відмінник освіти України», знак «Заслужений працівник освіти України», Почесний громадянин м.Луцька

  • Боярчук Людмила Іванівна –  вчитель, вища категорія

  • Базярук Олена Іванівна – вчитель, вища категорія, голова методобєднання вчителів правознавства м. Луцька

  • Коширець Тетяна Анатоліївна – вчитель, вища категорія, старший вчитель

  • Пришляк Володимир Васильович – викладач, вища,  кандидат історичних наук, доцент  СНУ імені Лесі Українки

  • Хлібовська Ганна Миколаївна – викладач, вища, кандидат історичних наук, доцент СНУ імені Лесі Українки

  • Шостак Віктор Михайлович – викладач, вища, кандидат історичних наук, доцент СНУ  імені Лесі Українки

  • Дмитренко Алла Адамівна – викладач, вища, кандидат історичних наук, доцент СНУ імені Лесі Українки

  • Охріменко Григорій Васильович – викладач, вища, кандидат історичних наук, доцент СНУ імені Лесі Українки

  • Коць Сергій Онисимович – вчитель християнської етики, друга категорія

 

Назад


 

Спортивно-естетична комісія

                                                       

Структура

 

            

Проблемне питання комісії

Забезпечення науково-теоретичної, гуманітарної , загальнокультурної підготовки обдарованих дітей, визначення сфери діяльності, у якій вони  досягли б успіху і принесли максимальну користь суспільству

Склад комісії

  • Дишко Іван Петрович – голова предметної комісії, учитель, перша категорія

  • Нечепа Надія Анатоліївна – учитель, спеціаліст

  • Пархомук Тарас Григорович – учитель, спеціаліст

  • Тимощук Сергій Володимирович - учитель, спеціаліст

  • Колесник Тетяна Анатоліївна - учитель, спеціаліст

  • Кононов Вадим В'ячеславович – учитель «Захисту Вітчизни», перша категорія

  • Чепелевський Олег Васильович – керівник спортивної секції баскетболу, друга категорія

  • Романюк Олег Олександрович – учитель, вища категорія, учитель-методист, знак «Відмінник освіти України», знак «Василь Сухомлинський», заслужений учитель України

  • Михальченко Оксана Євгеніївна – учитель, спеціаліст

  • Сулім Мирослава Іванівна – хореограф, вища категорія, учитель-методист

  • Андрійчук Світлана Леонідівна – хореограф-викладач, балетмейстер, вища категорія

  • Гришина Тетяна Петрівна – акомпаніатор, перша категорія

  • Шульгач Олена Сергіївна – викладач фольклористики, друга категорія

  • Стецюк Василь Сергійович – хормейстер, спеціаліст

  • Бєлякова Світлана Леонідівна- концертмейстер, перша категорія

 

Назад


 

Комісія  трудового  навчання

  

Структура

 

Проблемне питання комісії

Виявлення та розвиток творчих здібностей дітей на уроках, індивідуальній роботі через проведення експериментальної роботи, вивчення образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, народних ремесел, рукоділля, технічної творчості, мистецтва народних умільців краю з метою підготовки до життя громадянина України

Склад комісії

  • Горбатюк Наталія Анатоліївна – голова предметної комісії, вища категорія, учитель-методист

  • Лізун Олександр Вікторович – учитель, вища категорія, старший учитель

  • Лагода Тетяна Анатоліївна – учитель, вища категорія, вчитель-методист

  • Мазур Юлія Михайлівна – учитель, вища категорія, вчитель-методист

  • Савчук  Володимир Миколайович учитель, вища категорія

  • Кравчук Марˈяна Юріївна – керівник художньої студії «Сонях», друга категорія

  • Гуга Тетяна Павлівна учитель, спеціаліст

  • Гуркіна Оксана Володимирівна – керівник гуртка «Мистецтвознавці», перша категорія

Назад