11 квітня 2024
Учні 4-А класу це знали давно, і сьогодні ще раз у цьому переконалися під час відвідин муніципального Центру управління відходами «Чистий Луцьк». Дуже інформативна й цікава екскурсія. Дотепний, креативний, з неабияким почуттям гумору екскурсовод Павло розповів історичні факти про ставлення людства до проблеми сортування й переробки відходів. Діти дізналися, що сміття з’явилося тоді, коли з’явилися homo sapiens, а першими прибиральниками були… свині. Схоже на те, що вони не тільки прибирали.
Як треба сортувати сміття? Чому це треба робити? Як луцькі підприємства вирішують цю проблему? Відповіді на ці запитання ви отримаєте, якщо завітаєте до муніципального Центру управління відходами «Чистий Луцьк»