2023-2024 н.р.

НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, учать критично мислити, не боятись висловлюватися та бути відповідальними громадянами України.

Дуже складно передбачити, у якому світі житимутьдіти, адже він швидко змінюється. Проте із впевненістю можна сказати, що їм потрібно буде вміти працювати в команді та співпрацювати. Значну частину навчального часу в НУШ присвячено роботі в парах та в групах. Причому учні не просто разом розв’язують, наприклад, математичні приклади, а й створюють проєкти, вирішують проблемні запитання.

Уміння вчитися – це ще одна навичка, яка стане в пригоді кожній людині. У світі, який швидко змінюється, потрібно вміти самостійно навчатися. Саме тому навчання в НУШ побудоване на дослідженнях.

У НУШ діти навчаються граючись. Учителю не потрібно більшість часу розповідати щось класу, стоячи біля дошки. Через гру (тобто моделювання ситуацій із додаванням руху, гумору й творчих завдань) учні дізнаються набагато більше.

У НУШ не карають за помилки, а спонукають дитину самостійно їх виправити. Відсутність страху помилки – це запорука того, що дитина залишається вмотивованою, навіть якщо їй щось не вдається.

У 2023-2024 навчальному році з першокласниками працюють:

у 1-А класі – класовод Грищук К.П., вихователь ГПД - Драганчук Н.І.,

у 1-Б класі –класоводСамостьян Л.Р.,вихователь ГПД – Катренко Т.Л.,

у 1- Вкласі – класовод Вітковська Л.І., вихователь ГПД – Редчук І.Л.,

учителі

англійської мови – Жежерун І.В., Корчак О.С., Швек І.Ф., Тимчишина Л.А.,

фізкультури – Іванова Н.Л.,

хореографії – Найдюк Я.О.,

музичного мистецтва – Михальченко О.Є.,

образотворчого мистецтва – Мазур Ю.М.

Перші дні навчання впершокласників були наповнені радістю. Учні 1-А класу ділилися враженнями від ранкових зустрічей, роботи з інтерактивною дошкою, від цікавих вправ на нетбуках з ЕОІР «Розумники» , ігор з цеглинками лего, рухливих перерв. Із задоволенням першокласники відпочивають на групі подовженого дня. Прогулянки на свіжому повітрі, денний сон, спортивні ігри сприяють покращенню здоров’я ліцеїстів.

Для учнів 1-Б класу та класовода Самостьян Л.Р. стартував проєкт із промовистою назвою «Інтелект України», що має формувати «інтелектуальну еліту нації» завдяки впровадженню сучасних технологій та методик викладання. Навчання в таких класах поєднує використання новітнього обладнання, уміння працювати в команді та використання різних інтерактивних завдань, які можуть зацікавити учнів.

2021-2022 н.р.

У 2021-2022 навчальному році стартує четвертий рік початкової освіти Нової української школи, який передбачає використання методів, що «вчать робити самостійний вибір, пов’язувати вивчене з практичним життям, враховують індивідуальність учня».
А для цьогорічних першокласників це перший рік навчання у Новій українській школі – школі радості, до якої приємно ходити учням, педагогам і батькам.
Протягом першого місяця навчання учні знайомляться із своїми учителями, вихователями, однокласниками. Навчаються активно працювати , граючись засвоювати навчальний матеріал на уроках української та англійської мов, математики, інтегрованого курсу «Я досліджую світ, фізкультури, хореографії, музичного і образотворчого мистецтва.
З першокласниками у 2021-2022 навчальному році працюють
у 1-А класі- класовод Папіж Світлана Василівна, вихователь Каращук Мирослава Михайлівна;
у 1-Б класі – класовод Панасюк Інна Олександрівна, вихователь Пивовар Вікторія Іванівна;
у 1-В класі – класовод Дмитрук Вікторія Анатоліївна, вихователь Лукашик Леся Володимирівна;
у 1 -Г класі – класовод Семенюк Ольга Миколаївна, вихователь Корінчук Валентина Юріївна;
у 1-Д класі – класовод Середюк Ірина Джемалієвна, вихователь Соболь Лариса Євгенівна;
учителі:
• англійської мови – Жежерун Інна Василівна, Швек Ірина Федорівна, Рак Ліна Юріївна;
• фізкультури- Іванова Наталія Ігорівна;
• хореографії- Андрійчук Світлана Леонідівна;
• музичного мистецтва – Михальченко Оксана Євгеніївна.

2020-2021 н.р.

У рамках місячника «Ми-лучани» учні 3-А класу початкової школи здійснили віртуальну мандрівку цікавими місцями рідного міста. Дітей вразили і захопили цікаві факти про Луцьк. Звичайно ж, особливу увагу заслуговує наш Луцький замок. Краще відчути княжу атмосферу, уявити, як виглядали мешканці Луцького замку кілька сотень років нам допомогли юні артисти 7(11)-Б класу Симко А., Матвійчук А. та Матвійчук С. Діти 3-А класу були у захваті! На завершення віртуальної мандрівки учні щиро сказали, що пишаються своїм славним містом.



Цікаві заходи напередодні Нового року і Різдва Христового відбулися у початкових класах.

На святкових уроках “Традиції святкування Нового року у різних країнах світу”, “Новорічний калейдоскоп”, “Новорічна казка” побували учні 1-А, 1-Б, 1-В, 1-Г, 3-А, 3-Б, 3-В та 4-В, 4-Г класів (учителі Щерба О.В., Гринюк Н.Ю., Кравчук О.А., Стащук О.Л., Стречена І.В., Шолохова Л.В., Якимчук Г.В., Дмитрук В.А., Семенюк О.О.)

Новорічне лото складали учні2-В класу (учитель Вітковська Л.І.)

Учні 2-Г та 4-А класів ( учителі Грищук К.П., Папіж С.В.) брали участь у пошуках скарбів під час новорічних квестів “У пошуках новорічних подарунків” та “ Неймовірні дива у Новий рік”.

Учні 3-Г, 4-Б класів під час майстер-класів виготовляли декоративні цукерниці вітальні листівки до новорічних свят (учителі Сокол Т.Ю., Панасюк І.О., Мазур Ю.М.)

Конкурси колядок та щедрівок відбулися у 2-А, 2-Б, 4-Б класах (учителі Мельник А.О., Самостьян Л.Р., Панасюк І.О. Михальченко О.Є.)

А учні 2-Б і 3-А класів взяли участь у Зимовій інтернет-олімпіаді з української мови (учителі Самостьян Л.Р., Стречена І.В.)

Новий рік, свято Миколая- довгоочікувані свята для дітей. Кожен вірить у диво і чекає на подарунки.
Радісний святковий настрій не покидав учнів 2- А, 2-Б, 2-В, 2-Гкласів. Разом із учителями Мельник А.О., Самостьян Л.Р, Вітковською Л.І., Грищук К.П., Мазур Ю. М. школярі власноруч виготовляли новорічні іграшки-сніговички, ялинкові прикраси, вітальні листівки. За старання діти отримали солодкі призи.
І як тут не повіриш, що бажання неодмінно збуваються.

Про адаптацію до навчання цьогорічних першокласників вели розмову педагоги під час засідання творчої групи «Безперервний розвиток дитини в умовах комплексу «дошкільне відділення- початкова школа».
Вихователі дошкільного відділення Шеметун Л.М., Лебедь О.П., психолог Кашпрук О.Є. спостерігали за своїми колишніми вихованцями під час уроків у 1 класах педагогів Щерби О.В., Гринюк Н.Ю., Кравчук О.А., Стащук О.Л..
Період адаптації першокласників у ситуацію навчальної діяльності проходить добре. Учні щодня з бажанням ідуть у школу, активно і з великим інтересом працюють на уроках, вміють слухати учителя і виконувати завдання.

У 2020-2021 навчальному році стартує другий цикл початкової освіти Нової української школи, який охоплює 3-4 класи і передбачає використання методів, що «вчать робити самостійний вибір, пов’язувати вивчене з практичним життям, враховують індивідуальність учня».

А для цьогорічних першокласників це перший рік навчання у Новій українській школі – школі радості, до якої приємно ходити учня, педагогам і батькам.
Протягом першого місяця навчання учні знайомляться із своїми учителями, вихователями, однокласниками. Навчаються активно працювати, граючись засвоювати навчальний матеріал на уроках української та англійської мов, математики, інтегрованого курсу «Я досліджую світ, фізкультури, хореографії, музичного і образотворчого мистецтва.
Педагоги, які працюють у 2020-2021 навчальному році у перших класах
1-А клас – класовод Щерба Ольга Володимирівна, вихователь Каращук Мирослава Михайлівна;
1-Б клас – класовод Гринюк Наталія Юріївна, вихователь Корінчук Валентина Юріївна;
1-В клас – класовод Кравчук Олена Анатоліївна, вихователь Юрковська Наталія Михайлівна;
1-Г клас – Стащук Оксана Леонідівна, вихователь Лукашик Леся Володимирівна
Учителі
• англійської мови – Жежерун Інна Василівна, Корчак Олена Сергіївна;
• фізкультури – 1-А,Б класи – Нечепа Надія Анатоліївна, 1-В,Г класи – Іванова Наталія Ігорівна;
• хореографії – Андрійчук Світлана Леонідівна;
• музичного мистецтва – Михальченко Оксана Євгеніївна.

Фотогалерея