Проєкт «Розумники» Smart Kids

Малі НУШики й надалі продовжують свою цікаву навчальну подорож разом із «Розумниками». Велика кількість пізнавальних інтерактивних завдань вдало поєднуються із матеріалом інтегрованого курсу «Я досліджую світ», поглиблюють знання учнів з таких предметів як «Математика», «Українська мова».

Зі зручним ноутбуком-трансформером можна легко працювати і в класі, і в укритті під час повітряної тривоги. З персональними ноутбуками діти можуть працювати не лише з програмою Edugames, а й на різних освітніх платформах, у Classroom.

Участь у всеукраїнському проєкті «Розумники» (Smart Kids) дає можливість поєднати комп’ютерні технології та традиційні засоби навчання, зробити навчання цікавим та сучасним.

Класовод 2-Акласу, Стречена І.В.


Четвертий рік захопливих та інтерактивних уроків завершується в 4-Г класі. Проєкт «Smart Kids» («Розумники») – мотивує дітей, розвиває логіку, пам’ять та креативне мислення. А під час дистанційного навчання нетбук став зручним помічником. Ігрова форма подання матеріалу в електронних освітніх ресурсах повністю відповідає принципам НУШ. Веселі анімовані персонажі та система мотивації викликають інтерес, а звуковий супровід допомагає швидше й краще запам’ятати новий матеріал. Використання електронного журналу, медіаресурсів і методичних матеріалів до уроку полегшує роботу вчителя. Працювати можна як під час очного навчання в закладі, так і вдома, біля інтерактивної дошки та індивідуально в нетбуках. Радіємо, що маємо змогу сучасно навчатись!

Катерина Грищук

«Розумні» ігри допомогли мені навчитися читати. Я складала пазли з букв, що розсипалася, упізнавала потрібну літеру серед інших, знаходила її у віршах, загадках, прислів’ях, читала правильно склади та виконувала багато інших цікавих завдань. Дівчинка-розумниця завжди була поряд і підтримувала оплесками мої правильні відповіді. Навіть якщо я помилялася, завдання можна було зробити ще раз, щоб отримати відмінний результат. А в 3 і 4 класі я швидко навчилася запам’ятовувати правила з української мови задяки « розумникам».
Козловська Вікторія

Моя донька вже четвертий рік навчається в класі «Розумники». Вона дуже задоволена саме від такого освітнього процесу, адже на уроці вони вчаться не лише за підручником, а й використовують новітні інформаційні технології. Доньці подобається працювати з netbook, бо завдання там подаються в цікавому та ігровому форматі. Я дуже рада, що дитина навчається саме в такому класі, адже під час дистанційного навчання діти дуже вміло користуються електронними носіями й без проблем можуть вийти на онлайн-навчання.
Ірина Крищук (мама)

Наші діти ростуть разом з технологіями, їм не потрібно пояснювати, навіщо потрібні планшет чи смартфон. Крім того, наукові дослідження виявили, що завдяки використанню освітніх ігор підвищується рівень успішності, зростає швидкість проходження та засвоєння нового матеріалу, збільшується інтерес до вивчення. Розвивається логіка, пам’ять, стійкість та точність уваги, уява та креативне мислення. Граючись, дітям легше навчатися. Розв’язувати задачі чи складати речення з допомогою комп’ютерів із музичним супроводом та казковими героями значно цікавіше і веселіше, адже ігри мотивують дітей. Саме тому в нашій сім’ї було прийнято рішення двох своїх донечок віддати в класи, де навчання відбувається за програмою «Розумники». Діти, світ навколо яких з кожним днем усе більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим.
Оксана Римарук (мама)

Edugames – доступна та сучасна програма. Швидко й доступно розгортається інтерактивна книжечка, у якій пояснюється теоретичний матеріал, а потім з легкістю ми виконуємо до 15 різноманітних завдань. Радіємо, коли робимо це першими за інших. Захоплює ще багато цікавої інформації про тварин, рослин, космос, транспорт тощо. Ще вивчаємо багато нових для нас слів.
Сім’я Третяк: Анна, Ярослав і Уляна


Читацький онлайн-квест «Міфи і легенди України»

Для учнів 4-А класу початкової школи жовтень виявився дуже цікавим та особливим. Діти протягом місяця завзято змагалися з іншими школами України у читацькому онлайн-квесті «Міфи і легенди України» та посіли 2 місце! Юні читачі опрацювали на онлайн-дошці Padlet 32тексти (українські легенди, міфи, науково-популярні тексти), виконали багато тестів та творчих завдань, складали власні легенди. Малим розумникам дуже сподобався цей читацький квест, тому на досягнутому не планують зупинятися.

«Розумники»+НУШ=ЛЮБОВ

Швидко минають роки нашої участі у проєкті «Розумники» Smart Kids. Ось уже ми четвертокласники…Під час навчання нетбук став вірним другом та помічником учнів. Адже щодня на дітей чекають цікаві інтерактивні завдання із гарними малюнками та анімацією. Ігрова форма подання матеріалу в електронних освітніх ресурсах повністю відповідає принципам НУШ. Над завданнями учні працюють як фронтально – на дошці, так і індивідуально за власними нетбуками. Сам учитель має можливість не тільки користуватися завданнями, а й використовувати інструменти взаємодії з учнями – електронний журнал, методичні матеріали для підготовки до уроку, медіатеку, що містить 3000 графічних об’єктів для створення презентацій…

Використання навчальних ігор дає помітний результат, адже в учнів гарно розвинена логіка, пам'ять, стійкість та точність уваги, уява та креативне мислення. Щиро радіємо, що маємо змогу брати участь у такому цікавому проєкті.

Класовод 4-Акласу

Стречена І.В.

Майстерня ігрофікації

Хочу трішки розповісти вам про класну програму Edugames від видавництва «Розумники». Повірте, це дуже цікаві ігрові завдання з української мови та математики. Їх можна виконувати не тільки у нетбуках, а й з будь-якого ґаджета у будь-якому місці! Навіть серед природи на відпочинку…Мені дуже подобається, що в цій програмі є пояснення нового матеріалу, яке можна прослуховувати стільки разів, скільки треба. Люблю виконувати завдання на мультимедійній дошці, це дуже весело.

Як досвідчений «розумник», впевнено можу сказати, що програма Edugames не тільки розвиває, навчає, а й робить уроки дуже крутими.

Учень 4-А класу

Боярський Макар

Совенята та діти

Ось уже четвертий рік ми на уроках використовуємо програму Edugames. Коли виконуємо правильно завдання, із «яєчок» з’являються гарненькі совенята. Тому сова стала нашим класним символом. Сумно, що у п’ятому класі не буде на уроках наших совенят. Радіємо, що попереду ще цілий рік навчання з «Розумниками». Адже завдання не тільки нас навчають, а й розвивають. Часто у завданнях з української мови та математики подається цікава інформація про значення та походження слів, про життя тварин, про призначення різних предметів, про космічні об’єкти… А ще нам подобаються у завданнях яскраві малюнки, сучасна анімація та приємна музика. Таке навчання приносить задоволення!

Учениці 4-А класу

Мордись Ангеліна та Пахолюк Соломія

Фотогалерея