ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА НВК «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського»

Великі можливості приходять до всіх, але багато людей навіть не підозрюють, що зустрічалися з ними.

Неповторний, незвичайний, незрівнянний кожен з нас, як людина у світі. Кожен із батьків, безумовно, прагне, щоб його дитина виросла не тільки успішною, а й здоровою фізично та психічно. Усі добре знають, що для нормального процесу дорослішання важливе не тільки повноцінне харчування, вітаміни, загартовування, екологічно чисте середовище, а й спокійна, психологічно здорова атмосфера, підтримка в усіх сферах діяльності та максимальне розкриття здібностей дитини, що є спільною мрією батьків і педагогів. Перетворити свої "ХОЧУ" на "МОЖУ" гімназійній родині допомагає психологічна служба гімназії. Місія психолога у тому, щоб бути поряд, коли дитина обирає свій шлях пізнання. Психолог полегшить для дитини шлях її душевних пошуків та зробить його зрозумілішим, адже він – регулятор життя особистості.

Основними завданнями психологічної служби гімназії є: психологічний супровід навчально-виховного процесу та реалізація низки заходів профілактичного, корекційного, розвивального та навчально-просвітницького характеру, які сприяють соціалізації особистості в суспільстві; створення умов для всебічного та гармонійного розвитку дитини; активізація мотивації до саморозвитку, самоорганізації та самореалізації в подальшій як особистісній, так і професійній життєдіяльності.

Проблема, над якою працює психологічна служба:

«Інноваційні підходи у здійснені психолого-педагогічного супроводу учасників освітнього процесу в умовах нової української школи».

Практичний психолог: Приймачук Руслана Василівна

Освіта – вища. Закінчила Луцький державний педагогічний інститут імені Лесі Українки за спеціальністю «Практична психологія в системі освіти» (1993р.). Спеціаліст II категорії. Загальний стаж роботи – 28 років, на посаді практичного психолога – 11 років.

e-mail: Ruslana.Prijmachuk@gimn14.lutsk.ua

Графік консультацій на 2020-2021 н.р.

Вид діяльності

- Консультації для педпрацівників.

- Консультації для учнів.

- Консультації для батьків учнів.

Практичний психолог: Кашпрук Ольга Євгенівна.

Освіта – вища. Закінчила ВДУ імені Лесі Українки за спеціальністю «Викладач педагогіки і психології» (1997р.). Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, звання«психолог методист». Загальний стаж роботи – 29 років, на посаді практичного психолога – 24 роки.

e-mail: kalunka36@ukr.net

Графік консультацій на 2020-2021 н.р.

Вид діяльності

- Консультації для батьків, педагогів.

Соціальний педагог: Войціховська Оксана Павлівна

Освіта – вища. Закінчила ВДУ імені Лесі Українки за спеціальністю «Соціальний педагог, викладач соціально педагогічних дисциплін» (2005р.). Спеціаліст першої категорії. Загальний стаж роботи – 22 роки, на посаді соціального педагога – 14 років.

e-mail: oksana.voitsykhovska@gimn14.lutsk.ua

Графік консультаційна 2020-2021 н.р.

- Консультації для учнів.

- Консультації для педпрацівників.

- Консультації для учнів.

- Консультації для батьків.