25 березня 2024
22 березня 2024 року в приміщенні читального залу бібліотеки-філії №7 для дорослих для учнів 3-В класу та їхніх батьків було проведено родинне свято «Птахи на крилах весну нам несуть». Маленькі ліцеїсти закликали пернатих швидше повертатися додому з теплих країв, декламували вірші про перших птахів, грали в ігри «Правда чи неправда», «Нагодуй пташеня», вікторину «Чи знаєш ти птахів України?», виконали «Танок пінгвінів», слухали запис звуків птахів та відгадували, чий це спів. Цікавою була відеопрезентація «Пам'ятники птахам».
Під час свята відбулася зустріч з волинською поетесою та майстринею ляльок-мотанок Наталією Бугай, яка провела майстер-клас для дітей та батьків з виготовлення перших весняних птахів – жайворонків. Майстриня продемонструвала всім присутнім свої книги та ляльки-мотанки, яких створила понад 10 тисяч. Дуже цікаво розказала і про жайворонків, і про те, як здавна на свято 40 святих випікали цих птахів з тіста.
Батьки та діти отримали позитивні емоції від свята та майстер-класу.