19 жовтня 2024
Нещодавно четвертокласники провели один день дуже весело, цікаво та пізнавально.

У 4-Д класі відбулось родинне свято на тему «Колиска роду – українська хата» в музеї історії сільського господарства Волині - скансені в Рокинях. Діти декламували вірші, співали пісень про українську хату, звичаї та побут минувшини. Родовід представляла сім’я Яручик Христини. Потім прослухали екскурсію та побачили в експозиції традиційні житлові та господарські споруди волинського села. Детально розглянули скриню, піч, покуть, стіл, колиску, вишиті рушники на іконах та фотографії родин. На цьому свято не закінчилось, а навпаки пожвавішало, адже ліцеїсти були задіяні в козацьких забавах, які організував спортивний клуб козацького бойового мистецтва “Герць”. Батьки із захопленням спостерігали за вправністю своїх дітей. Хлопці та дівчата стріляли із лука та катались на підводі. Свято вдалося, а діти та батьки отримали позитивні емоції.