21 жовтня 2024
18 жовтня у ліцеї відбулася творча зустріч з Ольгою Купріян - сучасною українською письменницею. У творчому доробку пані Ольги - книжки для дітей і підлітків, що викликають неодмінний інтерес та захоплення в юних читачів.
На зустріч із улюбленою авторкою прийшли учні 7-В і 5-Г класів, учителі, працівники бібліотеки ліцею. Володимир Каліш підготував електронну презентацію про цікаві факти життя й творчості шановної гості. Учасники заходу із захопленням спілкувалися з письменницею, отримали її відповіді на запитання про секрети літературної творчості, дізналися, як народжується художній твір і скільки триває робота над його "шліфуванням". А ще – пані Ольга поділилася своїми творчими планами. Тож очікуємо на новий твір, пов'язаний із нашим рідним містом!
Зустріч була невимушеною, щирою, неймовірно емоційною. А на звершення - фото- й автограф-сесія. Сподіваємося, що приємні враження від щирого спілкування з письменницею спонукатимуть наших ліцеїстів ще більше читати, пізнавати неповторний світ художнього слова. Шановній пані Ользі бажаємо творчого натхнення, нових ідей для майбутніх захопливих творів!