20 жовтня 2024
18 жовтня учні 1-Б класу відвідали історичний музей села Княгининок, у якому є виставка "Іграшки Лесиного краю". Першокласники дізналися про різні види іграшок, якими гралися діти понад 100 років тому. Кожна з них викликала цікавість і захоплення. Тут є речі, які наслідують робочі процеси, хатнє начиння, техніка, зброя, шумові іграшки та музичні інструменти, логічні іграшки. Діти були в захваті, коли їм повідомили, що всіма іграшками вони зможуть погратися, випробувати їх! Було весело, шумно, цікаво! А ще працівники музею провели з дітьми майстер-клас з розпису дерев'яних іграшок. Учням вдалося гарно розписати обрану іграшку, а після того, як висохла фарба, влаштували змагання між дзиґами, училися вправно закидати кульку в дерев'яне кільце.
Море вражень і емоцій від насиченого дня!