01 квітня 2024

28 березня учителі фізики, математики та інформатики ліцеювзяли участь у тренінгу «З ШІ на ТИ», організованому Луцьким національним технічним університеті у співпраці з Волинською обласною МАН. Основним спікером заходу виступив доцент кафедри комп’ютерних наук ЛНТУ Юрій Лук’янчук, який впродовж останніх двох років посилено вивчає штучний інтелект. Учасники освітньої зустрічі переконались, що ШІ – це цікаво, складно, але й корисно які для учнів, так і для вчителів. Педагоги мали можливість ознайомитись з актуальною інформацією та статистикою щодо новітніх технологій та цікавою статистикою, з перспективами перетворення традиційної інформатики у школах на ІТ-студії та запровадження цифрового сервісу для дітей «Мрія». Корисною стала інформація про основи роботи у ChatGPT та найкращі нейромережі.

Педагоги з також ознайомилися із факультетами ЛНТУ у версії, що була згенерована ШІ. Такими факультети ЛНТУ представила заступник відповідального секретаря приймальної комісії Ірина Бандура.

Пізнавальною стала екскурсія на факультет фізики та вищої математики, яку провів кандидат фізико-математичних наук, доцент, завідувач кафедри Дмитро Захарчук.

Привітала учасників заходу та вручила сертифікати ректор ЛНТУ Ірина Вахович.