02 грудня 2020
1 грудня у 7(11)-Б класі гімназії відбувся тренінг із сертифікованим психологом ГО "Думай. Дій. Досягай" п. Світланою Сасюк. Тема тренінгу "Етапи стосунків. Репродуктивне здоров'я"
Сексуальна просвіта молоді - важливий механізм формування здорової свідомої нації. Говорили про складові сексуальності, такі як чуттєвість, сексуальне та репродуктивне здоров'я, сексуальна орієнтація та гендерна ідентичність, сексуальна поведінка та інтимність. Торкалися теми контрацепції та СНІДу. Психолог відповіла на анонімні запитання підлітків на тему побудови стосунків з батьками, друзями, партнерами, які вони заздалегідь надіслали в опитувальну форму.
Довідка. У 1988 році Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) оголосила день 1 грудня Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом. Це пов’язано з тим, що синдром набутого імунодефіциту (СНІД) набув масштабів пандемії.
У 2003 році Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, виступила з ініціативою змінити назву Дня 1 грудня з «Дня боротьби зі СНІД» на «День порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми» з метою підвищення рівня толерантного ставлення суспільства до людей, які живуть з ВІЛ/СНІД.