03 листопада 2022
Учні 6-Г, 8-А та 8-В класів переглянули український історичний детективний фільм за мотивами графічного роману Ігоря Баранька «Максим Оса: золото Песиголовця», долучившись до благодійної акції, оскільки за офіційною інформацією від команди прибуток від показів фільму продюсери спрямують на фінансування виробництва високопілотажних коптерів «Оса».
Це перша кіноекранізація українського коміксу. Блискуча гра акторського складу та сюжет фільму одразу зацікавлюють з перших хвилин: хорунжий Корсунського полку Максим Оса чекає на данину від польського короля, але замість золота знаходить понівечені тіла побратимів. Помститися за загиблих він не встигає, бо Осу звинувачують у вбивстві та зраді. Тепер хорунжий має й свою невинність довести, і злодія знайти. Це завдання не з легких, особливо коли на шляху – містичний Песиголовець.

Колоритне поєднання часів Козаччини й польського середньовіччя, бойові сцени (їх виконувала українська команда каскадерів Павла Авілова), музика, деякі сюжетні рішення – усе, що не залишить байдужим кожного.