17 листопада 2019
Пізнавально, весело і захопливо пройшла екскурсія для учнів 1-В до Волинської обласної бібліотеки для дітей.

Дітей вразило розмаїття цікавих книг та яскравих журналів. Завідувачка відділу читання і навчало-творчого розвитку підлітків Олена Сілкова познайомила школярів з усіма відділами бібліотеки. Особливо сподобався гімназистам відділ естетичного виховання, де знаходяться виставки дитячих виробів, відділ абонементу запам'ятався різноманітними пізнавальними, пригодницькими книгами, а у відділі краєзнавчої літератури діти дізналися, чому наше місто називається Луцьк та переглянули літературу рідного краю . Хлопці та дівчата здійснили також віртуальну подорож у минуле, переглянувши презентацію «Шлях творення книги".