01 вересня 2021

1 вересня пролунав перший дзвоник у новому навчальному році. Нинішня урочистість визначна тим, що в Країну Знань торують шлях крок за кроком першокласники ювілейного року, адже незалежній Україні – 30! Наша гімназія – ровесниця незалежності України. Гімназії – 30! Це справжнє свято усіх учнів – свято навчання, старання, терпіння й праці в досягненні вершин усіх наук.

Із вітальним словом до гімназистів, педагогів, батьків звернулись директор гімназії Марія Кардаш, народний депутат України Ірина Констанкевич, перша вчителька наймолодших учнів Світлана Папіж, голова батьківського комітету Олена Вісин. Юні митці подарували пісні, танці. Першокласники дуже артистично привітали усіх присутніх із Першовереснем. У небо злинули білі голуби, символізуючи мир над Україною.

З особливим трепетом присутні виконали гімн гімназії.

Пишаємсь тобою, гімназіє рідна!

Ти наша домівка і мудрості храм.

Ім’я Сухомлинського носимо гідно,

В літопис сторінку заповнювать нам.

Нехай новий навчальний рік принесе гарні здобутки, будуть підкорені нові вершини. Успіхів усім, а найголовніше – нехай панує мир на рідній землі!