30 квітня 2021
У рамках місячника екології «Ековесна -2021» у 2-Б класі гімназії відбулася бесіда-диспут «Чиста вулиця-справа кожного». В ході бесіди учні охарактеризували поняття «глобальні екологічні проблеми людства», пояснили сутність, причини виникнення кожної з проблем, визначили їх особливості, можливі шляхи подолання, поширення екологічних проблем та їх прояв на території України. Метою бесіди було виховувати в гімназистів усвідомлення особистої причетності до подій, що відбуваються в навколишньому світі, почуття відповідальності людства за збереження навколишнього середовища, формувати екологічну культуру учнів, дбайливе ставлення до природи рідного краю.
23 квітня учні 2-Б взяли участь у толоці з прибирання пригімназійної території в рамках загальноміської акції «Ековесна – 2021».