13 жовтня 2022
Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічний стан з кожним роком погіршується. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями й розумінням важливості збереження власного життя та здоров’я. З метою надання дітям знань з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій, воєнних дій був проведений Тиждень знань безпеки життєдіяльності. Неможливо передбачити всі ситуації, які можуть загрожувати життю і здоров’ю дитини. Ми й не ставили собі це за мету, а намагалися лише розглянути найтиповіші ситуації та основні правила запобігання небезпеці.