13 березня 2020

У зв’язку із введенням карантину через коронавірус гімназистам доведеться читати й спілкуватися з бібліотечною книгою в електронному вигляді.

І старшокласникам, і учням середніх та молодших класів рекомендуємо в домашніх умовах залюбки провести вільний час у теплі-добрі й розумному товаристві сімейної книгозбірні.
Добре читати в обох форматах: і в електронному, і в друкованому вигляді. Головне, щоб література була корисним джерелом насолоди, щоб під час читання відбувалася магія повного занурення в зміст книги і читач отримав задоволення від форми і структури оповіді, від кожної художньої деталі.
Пропоную ознайомитись із заходами, які були проведені у бібліотеці напередодні, а також переглянути світлини з виставки «Приготуй в дарунок книжці «Буквицю» та закладинку гарну – і не будеш гортати сторінок замарно», учасниками якої є учні 4-х класів початкової школи (класоводи Щерба О.В., Гринюк Н.Ю., Кравчук О.А., Стащук О.Л.).
Нехай читання книг несе вам, діти, добро і світло, розширює уяву й дарує ключі від таємниць світу.
Завідувач бібліотеки, М.І. Дацюк