23 лютого 2021
Діяльність бібліотеки гімназії у нових реаліях відчутна щоденно, а її користувачі – наш найцінніший капітал!
Бібліотека гімназії модернізується: у ній створено сучасний простір для навчання, відпочинку та інтелектуального розвитку кожного учасника освітнього процесу. І головним атрибутом тут є КНИГА.
До дня народження гімназії у бібліотеці організовано акцію інтелектуальної доброти «Її Величність Книга. Даруймо!».
77-ма примірниками цікавих популярних книжок поповнився фонд нашої книгозбірні. Особливо приємно, що до 150-ї річниці з дня народження славетної Лесі Українки бібліотека збагатилася цінними творами нашої землячки. Найсвіжіші бестселери сучасних українських та зарубіжних письменників, видання класиків, твори, які вивчаються за програмою, стали чудовим подарунком гімназистам. Ці книги популярні серед дітей та підлітків, дають їм позитив у спілкуванні в колі друзів. Найактивнішими під час акції дарування книг були такі батьки та учні: Волошин А., Морозюк С., Речун В., Пахолюк С., Боярський М., Маршалюк Б., Янулик А, Барнаш М., Ващук Я., Ігнатійчук А., Павлюк Т.
Подарована література вийшла друком у видавництвах «Видавництво «Українська прес-група», «Ранок», «Либідь», «С-Folio», «НОРА-ДРУК», «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», «Основа», «Видавництво «Старого Лева», «Знання», «Клуб сімейного дозвілля», «Видавництво «Ярославів Вал». З новинками можна ознайомитися у читальному залі бібліотеки.
Книги від вдячних користувачів бібліотеки, учнів та їх батьків є найкращим подарунком гімназії.
Завідувач бібліотеки Марія Дацюк щиро дякує усім за турботу, звертає увагу на гарне оформлення, високоякісний папір і цупкі яскраві обкладинки та цікавий зміст друкованих видань. За її словами, навряд чи є щось важливіше для знання, для спокійного життя і для успіху будь-якої справи, аніж уміння людини читати і мислити. Бібліотекар дає поради юним читачам, щоб на них не нападали «нехочуни», щоб діти брали до рук книгу й хоч кілька сторінок прочитували щоденно.
У нашій бібліотеці є книги на будь-який смак! А дарувати книжки варто не лише 14 лютого. Розширюйте розумовий простір – для себе і тих, кого цінуєте!