01 жовтня 2019
Символічно, що саме в день Віри, Надії, Любові та їх матері Софії (мудрості) святкуємо й Всеукраїнський день бібліотек. А свято бібліотек - це, передусім, свято книги, яка навчає та дарує мудрість.
30 вересня 2019 р. учні 2-А та 2-Б класів Луцької гімназії №14 імені Василя Сухомлинського з нагоди свята завітали до Луцької бібліотеки-філії № 9, що знаходиться на вулиці Потебні 52. Екскурсія дітей була під час групи продовженого дня. Учні спільно з вихователем Бойко Василиною Петрівною та Ольховою Аліною Валеріївною, мамою одного із учнів, познайомилися з новою для них бібліотекою. Працівники бібліотеки радо зустріли гостей, провели пізнавальну екскурсію в приміщенні бібліотеки. Діти мали змогу ознайомитися з дитячою літературою, переглянути цікавий мультфільм, обрати цікаві книги для читання та пообіцяли, що прийдуть обов’язково з батьками ще.
Учні 2-х класів підготували тематичні малюнки з нагоди свята Всеукраїнського дня бібліотек. А працівники бібліотеки подарували дітям цікаві журнали та розфарбовки. День видався цікавим та пізнавальним!

Вихователь групи продовженого дня, Бойко Василина Петрівна