02 квітня 2024
Під таким закликом у бібліотеці ліцею стартували весняні канікули, присвячені тижню дитячої книги.
Розпочали гостини у книжковому храмі вихованці старшої групи закладу дошкільної освіти №36. Цікавий флешмоб «Читаємо вголос! Читаємо разом!» сподобався і малятам, і усім присутнім.
Учні 3-А кл. (класовод Папіж С.В.) разом з бібліотекарями насолоджувалися спілкуванням та дискутували під час проведення конкурсу «Чемпіон зі швидкочитання». Учениці вправно, у хорошому темпі, без зупинок і з чіткою вимовою важких звуків читали тексти із книг та переказували прочитане. З великим інтересом вони грали в змістовні ігри, що розвивають моторику й мислення. Також дівчатка принесли улюблені книги з домашньої бібліотеки, рекомендували їх прочитати. Зацікавив читачів літературний саундтрек «Додай читання у своє життя», проведений вчителями Ведринською Е.П., Каліш Н.М. Під час цього заходу учні 6-В класу уміло представляли свої поетичні та музичні здібності: Консевич Артем артистично декламував поетичний твір, Мордись Ангеліна гарно співала пісню на слова Лесі Українки, Володимир Каліш читав чудові гумористичні уривки з улюбленої книги. Майстерно, емоційно та піднесено декламували вірші класиків Липницька Дарія, Хомич Уляна, Костюк Злата. Учасники літературного саундтреку навперебій розповідали про захоплення читанням та улюблені книги.
Користувачі бібліотеки протягом тижня під час обміну книг з особливим інтересом зупинялися біля облаштованих виставок у читальному залі. Дуже сподобалися їм такі оригінальні виставки, як «Філографічна колекція» (популяризація книг з автографами письменників), «Книги велети і книги мініатюри», «Сучасна підліткова українська книга у бібліотеці», виставка дитячих часописів. Увагу учнів 5-А, 5-В класів (Годемчук О.В., Потурай І.П.) найбільше привернула раритетна виставка мініатюрних книг. Учениць 5-В кл. Власюк Анастасію й Римарук Дарину здивувало різноманіття книг у бібліотеці, тому вони надовго затримались і читали, оглядали, жваво обговорювали представлені книги.
Упродовж тижня ліцеїсти з учителями брали участь у міських локаціях, у мистецькій бібліотеці Музею сучасного українського мистецтва Корсаків, в музейному просторі «Окольний замок», у кафе «Книгарня».
Дні активного спілкування з книгою надовго запам’ятаються дітям та педагогам.