29 жовтня 2022
22 жовтня відбулося родинне інтелектуальне свято в 6-Г класі під гаслом «Бути розумним – модно!» за зразком популярної вікторини Mind Game. Попри війну й тривожний настрій у Луцьку від ранку, ми були оптимістично налаштовані та впевнені, що гра відбудеться завдяки захисту ЗСУ!
Учні з батьками, братами й сестрами завітали в бібліотеку-студію ДіМ, що на пр. Грушевського, щоб провести час приємно та корисно в компанії друзів, веселитись та спілкуватись. Це якісно новий рівень відпочинку. Мета такої гри - проявити себе, навчитися працювати в команді, відчути азарт і емоції. Усі правила й умови загальноприйнятої активності були збережені. Трохи цифрової статистики: 180 хвилин драйву, 63 унікальні запитання, 9 різноманітних раундів (текстові, фото, аудіо та відео).
У час, коли наші родини заполонили дистанційні роботи та навчання, кращої гри, де спільно в команді інтелектуально працюють і веселяться батьки й діти, мабуть, важко знайти! Дружнє спілкування тривало під час кава-павзи. Гра мала й благодійну мету. Ми зібрали 970 грн. на допомогу ЗСУ.
А перемогли найкмітливіші!