27 вересня 2023
Учні 2-А класу побували на іграшковій фабриці «Тигрес» та отримали дуже багато позитивних емоцій! Діткам цікаво було почути й побачити, як створюються українські м’які та пластмасові іграшки, які потім експортують у понад 60 країн світу. Разом із екскурсоводом ліцеїсти мандрували із цеху в цех, побували у відділі дизайну, на дільницях розкрою та декору, у вишивальному цеху та дільниці наповнення. Діти були дуже здивовані, коли дізналися, скільки людей різних професій працює на фабриці. Наприкінці екскурсії малі розумники відвідали магазин, який працює в ТОВ «Тигрес», і мали можливість придбати собі іграшки на згадку, адже такий подарунок найкращий як для дітей від одного року, так для дорослих до 101 року!