30 вересня 2019
Напередодні літніх канікул під час екскурсії у гімназійну бібліотеку до учнів звернулася завідувач книгозбірні із закликом стати учасниками флешмобу «Я читаю цю книгу!». Вона розповіла про мету читання книг та ознайомила з орієнтирами заходу, за правилами якого треба знайти цікаву книгу, прочитати її, зробити фото з нею й світлину розмістити у групі «1-Б клас» мережі Viber, щоб її побачили однокласники та також розпочали читання. Учні захопилися цікавою пропозицією, а класовод Чайка Л.П. підтримала такий популярний заклик до читання. Учитель розповіла першокласникам, що книга збирає друзів, спонукає читати, змагатися, перемагати…
Ідучи на канікули, діти стали активними Читайликами гімназійної бібліотеки, а також зацікавилися книгами з домашніх бібліотек.
І ось тепер, у вересні, вже другокласники діляться своїми читацькими досягненнями. За три літні місяці хлопчиками й дівчатками було прочитано більше ста книг. Серед них українські народні казки, казки народів світу, твори сучасних дитячих письменників (В.Сухомлинського, В.Нестайка, О.Радушинської, К.Матюшкіної, Н.Гузєєвої, С.Дерманського, І.Малковича, Ю.Чеповецького, В.Драгунського), книги волинських дитячих авторів (Н.Гуменюк, А.Махонюка, Н.Горик, В.Слапчука, І.Чернецького, В.Штинько, Й.Струцюка та ін.).
Читаючи книги, діти ознайомилися з новими для них творами про добро, дружбу, любов до рідної землі, отримали багато енциклопедичних знань.
Цьогорічний 2-Б клас (класовод Якимчук Г.В.) у Всеукраїнський день бібліотек (30 вересня) передає естафету флешмобу іншим класам гімназії та звертається до всіх із закликом:
Читайте, як ми! Читайте більше нас!
Читання – це користь! Це – радість! Це – КЛАС!
Завідувач бібліотеки Марія Дацюк подякувала читачам та їхнім батькам за участь у заході та вручила їм грамоти за участь у флешмобі «Я читаю цю книгу».
P.S. Естафету флешмобу вже перейняли учні 1-Г, 2-А, 2-В кл. початкової школи (класоводи Грищук К.П., Стречена І.В., Шолохова Л.В.). Долучайтесь!