23 травня 2023

Тривають заходи з відзначення Днів Європи у ліцеї, і, звісно, європейський клуб «Мрія» бере у них активну участь.

Минулого тижня ми стали учасниками онлайн-зустрічі з представником грузинських європейських студій, амбасадором європейської молоді Giorgi Mamulashvili, яка проходила в рамках усеукраїнського проєкту «Українська молодь на шляху до європейських цінностей» (за підтримки представництва ЄС). Разом із нашими партнерами, євроклубом «Сузір’я» Піддубцівського ліцею, а також координаторами європейських клубів та їхніми вихованцями з Тернополя, Львова, міст Сумської та Дніпропетровської областей ми обговорювали питання, пов’язані з європейською інтеграцією України та Грузії, розвитком молодіжних європейських організацій у Грузії та перспективами нашої співпраці.

У кабінеті № 27 відбулася презентація арт-архіву «Україна та Європа нашими очима», де були представлені малюнки учнів нашого ліцею, які вже є випускниками. Цікаво, що роки пройшли, але ідеї, висвітлені у роботах, як-от: європейські цінності, співпраця України та ЄС, культурна ідентичність тощо – досі залишаються актуальними.

Також учасники євроклубу «Мрія» долучилися до флешмобу «Європейські цінності словами мудрості», за допомогою якого нам вдалося спонукати учнів та вчителів до роздумів щодо важливості верховенства права, рівності, поваги до людської гідності і прав людини, свободи та демократії. Під час флешмобу прогресивна молодь ліцею знімала відеорепортажі «Як ми розуміємо європейські цінності».

Інтелектуальна гра «Wecome to Europe», проведена в рамках засідання євроклубу «Мрія», розширила горизонти знань учнів про Європу та Європейський Союз і порадувала їх символічними призами.