02 травня 2024

З метою удосконалення умінь, навичок грамотно та чітко діяти в різних надзвичайних ситуаціях щодо захисту здоров’я та життя, закріплення теоретичних знань, вправлянні в наданні першої домедичної допомоги в ліцеї 25 квітня проводився День цивільного захисту.

До проведення залучалися керівний та командно-начальницький склад ЦЗ ліцею, особовий склад формувань ЦЗ, весь постійний склад педагогів та учнів 1-11 класів.

Учні 1-А, 1-Б, 1-В класів ознайомилися із професією рятувальник і пожежно-рятувальною технікою. З учнями працювали - провідні спеціалісти ДСНС у Волинській області.

У 2-Б, 2-В, 2-Г, 3-В класах відбулася зустріч із медичними працівниками, де були проведені бесіди «Здорове харчування», «Безпека- запорука здорового життя». практичні заняття «Перша допомога при травмах і отруєнні хімічними сполуками».

Учні 2-А, 3-А, 3-Г, 3-Д, 4-Б, 4-В класів відвідали державну пожежно-рятувальну частину №25 і виставку пожежно-рятувальної служби Головного управління ДСНС України у Волинській області, ознайомилися із пожежною технікою аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

Для учнів 2-Б, 3-А, 3-Г, 8-Б, 9-А, 9-Б, 9-В, 9-Г класів була проведена зустріч із головним інспектором відділу організації профілактичної роботи Головатчуком І., де під час тренінгу учні поглибили знання про правила пожежної безпеки в побуті, дії у разі виявлення підозрілих або вибухонебезпечних предметів.

З учнями 3-Б класу була проведена бесіда працівником кіберполіції «Безпека дітей у Інтернеті».

Учні 5-Г, 7-Б класів переглядали і обговорювали відеоматеріали «Як діяти в надзвичайних ситуаціях. Правила поведінки».

Учні 6-Б класу обговорювали питання «Мінна безпека» із представниками організації «Співдія».

На годинах тематичного спілкування учні 4-Г, 5-А, 8-А, 8-В класів говорили про правила поведінки під час надзвичайних ситуацій, як вести себе у екстремальних випадках.

Учні 7-Г класу взяли участь у екоквесті «Світ у твоїх руках».

Для учнів 6-В класу провідний спеціаліст ДСНС у Волинській області Лукашевич В.І. провела бесіду-тренінг «Надзвичайні події. Як їм запобігти»

Учні 5-В, 7-А, 7-В класів взяли участь у вікторині «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях». «Захисти себе сам».

Тренінг «Алгоритм надання долікарської допомоги» провели представники Червоного Хреста для учнів 6-Г, 8-Г, 10-А, 10-Б, 11 класів.

Соціальний педагог Войціховська О.П. серед учнів 5-7 класів провела опитування «Мої дії під час надзвичайних ситуацій». Практичний психолог Приймачук Р.В – тренінг для учнів 10-В класу «Перша психологічна допомога у надзвичайних ситуаціях».

Учитель Чайка В.П. на уроці основ здоров’я у 7-Г класі з теми «Правила поведінки із незнайомими та вибухонебезпечними предметами» розповіла дітям про види вибухонебезпечних предметів і речовини, про їхню загрозу життю та здоров’ю людини. На уроці здоров’я, безпеки, добробуту учні 5-А, 5-Б класів ознайомилися із сучасними піротехнічними засобами і правилами поводження із ними. Переглянули і обговорили фільм «Дітям про загрози вибухонебезпечних знахідок».

Учні 11 класів під час навчально-польових зборів з учителем «Захист України» Кононовим В.В. провели навчання з тактичної медицини на кафедрі «Цивільна безпека» ЛНТУ.

Мета, поставлені завдання та заплановані заходи відпрацьовані в повному обсязі згідно з планом проведення Дня ЦЗ.