12 листопада 2022
Традиційно 9 листопада в ліцеї стартував Філологічний листопад. У цей день учні й учителі закладу відчули себе єдиним духовним цілим із усіма українцями, розсіяними по світу війною, долучившись до Всеукраїнського радіодиктанту.
9 листопада розпочався ХХІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, у першому етапі якого взяли участь більше 150 ліцеїстів та учнів початкової школи. У цей день також відбулися тематичні уроки, виховні години «Патріот, українець, меценат», присвячені Петру Яцику.
Особливий інтерес в учнів та педагогів викликав інтерактивний калейдоскоп «Свято рідної мови», під час якого ліцеїсти та їхні наставники писали колективний твір «Після війни я…», вправлялися в наголошуванні слів і демонстрували знання колоритної української лексики.
Інтелектуальний ринг «Солов’їне шоу» провела для учнів 8-В класу учителька української мови й літератури Ольга Борисівна Рудницька. Його учасники продемонстрували чудові знання рідної мови. А перемогу виборола Рожок Ангеліна, яка вкотре довела, що є найкращим знавцем української мови серед восьмикласників. Цей цікавий і надзвичайно пізнавальний захід назавжди запам’ятається учням та присутнім на ньому педагогам.
Упродовж тижня також можна було почерпнути інформацію про красу, багатство та історію рідної мови із матеріалів тематичної галереї «Скарби рідної мови», книжкових виставок у бібліотеці ліцею.