03 червня 2024

Проведення заходів з нагоди відзначення Дня Європи стало вже традиційним у нашому ліцеї. Отож травень можна вважати справді «європейським місяцем».

Триває робота над проєктом у рамках Всеукраїнського конкурсу від Представництва ЄС в Україні «Українська молодь на шляху до європейських цінностей». Панельна дискусія в 11-В класі «Подорож на повітряній кулі» сприяла дослідженню, глибокому розумінню та обговоренню шести європейських цінностей. Отже, ми знаємо, куди рухатися, адже цінності визначають якість життя.

У 10-В класі відбувся квіз «Європейські цінності – основа демократичної України». Ліцеїсти розширили свій кругозір та знання про країни Європейського Союзу, розкрили поняття «демократія», «Європейські цінності», підкреслили приналежність нашої держави до європейської сім’ї народів, повагу до національних, духовних, культурних надбань європейських народів, прагнення бути свідомим громадянином України.

Також було проведено захист проєктів «Європа і Україна разом у боротьбі проти російської федерації» у 9-В класі. Учні представляли проєкти у вигляді презентацій та лепбуків.

Учні 5-В класу переглянули відео про європейські цінності, отримали багато цікавої та корисної інформації. Під час обговорення відео учні засвідчили свою обізнаність щодо цієї теми та погодилися з важливістю дотримання європейських цінностей в Україні.

«Що ми знаємо про Європу?» – це з'ясували ліцеїсти 7-В класу в рамках місячника «День Європи». Була проведена інтерактивна гра «Kahoot», і діти мали можливість перевірити свої знання. Учні відкрили для себе багато цікавих фактів про Європу та гарно провели час.

У 5-Б класі відбулася вікторина «Німеччина – європейська країна». Здобувачі освіти переглядали відео, презентацію, відповідали на запитання, проводили інтерв'ю, розігрували рольові діалоги, працювали з картою, грали в рухливі ігри й отримували за це солодкі подарунки. Час було проведено з користю й задоволенням.

Учні 10-В класу здійснили віртуальну подорож «European Geography Made Easy», яка відкрила перед учнями різноманіття європейського континенту. Цей інтерактивний тур дозволяє зануритися в культурні, історичні та природні багатства Європи, не виходячи з дому. Інтерактивні карти, історичні довідки та фотографії високої якості допомогли краще зрозуміти географію та культуру різних країн Європи. «European Geography Made Easy» це інноваційний та привабливий спосіб дослідити Європу, який поєднує в собі розваги та навчання.

Учні 6-А класу говорилипро те, що Польща є частиною Європейського Союзу, а також переглянули відео про 10 найгарніших місць Польщі.

Урок англійської мови у 10-А класі «Європа очима українців» був присвячений висвітленню широкого спектру допомогиукраїнцям, наданої в усіх сферах життя з початкомповномасштабного вторгнення росії на територію України. Європа не залишилась остороньі зробила все від неї залежне, щоб допомогти українцям вистояти та в майбутньому перемогти. Допомога громадянам в Україні та біженцям за кордоном стала великим внеском у підтримці країни в цілому та кожного громадянина зокрема.

Учні 9-Г класу взяли участь у вікторині на тему «Найцікавіші факти про Польщу як країну ЄС». Доповненням вікторини було створення плакату про місця, які варто відвідати в Польщі.

Учасники Європейського клубу «Мрія» отримали цікаві знання та досвід під час презентації проєкту «Європейська історія нашого міста». Тепер, прогулюючись вулицями Луцька, ми будемо згадувати дивовижні факти та цікавинки про рідне місто.

Учні 3-А та 3-Г класів початкової школи взяли участь у мандрівці-квесті «Вуличками древнього Лучеська». Маршрут охопив всі основні локації Старого Луцька: Братський міст, Ринкову площу, аптеку-музей, Лютеранську кірху, Собор святих Петра і Павла та Замок Любарта. Діти розгадали загадки та пригадали історію нашого міста. Кожен учасник отримав безліч позитивних емоцій та сертифікат.

Європейський Клуб «Мрія» щиро дякує учителям іноземних мов, історії та класним керівникам за активну участь в організації цікавих та змістовних заходів!