14 червня 2021

9 червня 2021 року відбувся міський семінар для заступників керівників ЗЗСО з методичної роботи «Вектори змін методичної роботи в закладі загальної середньої освіти в контексті реформування освіти в Україні».

Особливу атмосферу гарного спілкування й співпраці у методичній кав’ярні створила директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Світлана Куляк, виступивши з цікавою й актуальною темою: «Навчити» - лежить у площині ремесла, «подарувати радість» - у площині мистецтва».

Про концептуальні засади НУШ як орієнтири методичної служби ЗЗСО розповіла присутнім старший викладач кафедри менеджменту освіти Волинського інституту післядипломної освіти Галина Лук’янчук.

Заступники керівників ЗЗСО №14 і 10 Жанна Сіміцька й Софія Мосійчук поділилися з колегами досвідом оновлення змісту й форм роботи методичних служб освітніх закладів, розкривши питання нової місії, професійних ролей і функцій методистів.

Психологічне коло самовизначення у пошуках власної формули успіху створили з учасниками семінару практичні психологи Руслана Приймачук і Олена Вітюк.

Справжній святковий настрій напередодні літнього відпочинку викликав у присутніх музичний релакс «Хай усіх єднає пісня, хай лунає людям на добро!», подарований гостям заслуженим учителем України Олегом Романюком.

Учасники семінару висловили щиру вдячність організаторам заходу за представлений перспективний досвід, нові креативні ідеї та неймовірні позитивні враження.