20 листопада 2019
15 листопада 2019 року в гімназії відбулося заняття обласної авторської школи заслуженого вчителя України О.Б.Рудницької. Під час методичного полілогу з педагогами-словесниками ЗЗСО м.Луцька Ольга Борисівна презентувала лайфхаки для підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Учасники заходу з великим інтересом виконували нестандартні завдання, запропоновані керівником авторської школи, яка щедро ділилася з ними власними творчими знахідками.
Гарний настрій гостям подарували учні 1-А класу. Гімназисти разом з учителями Ю.В.Кучинською й О.О.Романюком провели флешмоб, під час якого наголосили на основних змінах, внесених у нову редакцію Українського правопису.