10 листопада 2021
29 жовтня на базі дитячого оздоровчого закладу «Сонячний» відбувся семінар-практикум учителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Луцької міської територіальної громади, на якому голова гімназійної спортивно-естетичної предметної комісії Семенюк М.М. поділився власним досвідом роботи з теми «Спортивно-оздоровчий туризм як засіб збереження та зміцнення здоров’я». На важливості залучення дітей до занять спортом у позаурочний час наголосив голова методичного об’єднання вчителів фізичної культури Вертей І.Ф. Директор Міського центру туризму, спорту і краєзнавства Єрко А.В. розповів про роботу закладів позашкільної освіти щодо збереження й зміцнення здоров’я учнівської молоді. Особливий інтерес і захоплення в усіх учасників заходу викликала практична частина семінару: катання на каяках та виконання завдань зі спортивного орієнтування.