23 травня 2023

Як відомо, 9 травня в Україні, Європейському Союзі та в інших країнах світу відзначається День Європи. З цієї нагоди учні нашого ліцею взяли участь у багатьох різноманітних заходах.

Насамперед, в рамках всеукраїнського конкурсу проєктів від Представництва ЄС в Україні «Українська молодь на шляху до європейських цінностей» наші учні з власного досвіду поділилися інформацією про те, як працюють європейські цінності у країнах, де вони перебувають.

Також педагоги ліцею, зокрема вчителі іноземних мов, доклали значних зусиль в організації цікавих та змістовних заходів, присвячених Дням Європи.

Вікторини «Що ми знаємо про Польщу як країну ЄС» у 8-Г класі (Н.А. Кришталь) та «Польща поза кордонами» у 9-А класі (Т.В. Горбачевська) здивували наших ліцеїстів цікавими фактами про сусідів України та підбадьорили їхній командний дух.

Учні 5-В класу взяли участь у захоплюючій інтелектуальній грі «Ми знайомимося з Німеччиною» (І.М. Солоненко). Пізнавальним був урок-діалог «Шотландська волинка – стародавній музичний інструмент» у 7-А класі (І.П. Потурай).

У квесті «Лабіринтами Євросоюзу» змагався 8-В клас (Н.М. Лігерко), а прогресивна молодь 11-А класу долучилася до диспуту з теми «Європейські цінності крізь призму війни в Україні» (О.А. Мельник).

І це далеко не все. Далі буде.