25 лютого 2021
До уваги батьків майбутніх першокласників!
1 квітня 2021 року КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» розпочинає набір дітей у перші класи початкової школи.
Запис дітей буде проводитись у каб. №8 (I поверх) з 1 квітня щоденно (крім суботи та неділі) з 9 00 до 16 00 , обідня перерва 13 00 – 14 00.
Для вступу необхідно подати:
  1. заяву одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що засвідчує особу заявника);
  2. копію свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
  3. медичну довідку дитини № 086-1/о;
  4. копію документа, що підтверджує місце проживання/перебування дитини (для підтвердження права на першочергове зарахування).
Планується у 2021-2022 навчальному році набрати 4 класи – 120 учнів.
1-А клас працюватиме за програмою Всеукраїнського експерименту «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids).
Першочергово у 1 класи зараховуватимуться діти з мікрорайону гімназії.

У зв’язку із продовження з 24.02.2021 адаптивного карантину (встановлення «жовтого» рівня епідемічної небезпеки) – буде забезпечено можливість прийому документів від батьків в онлайн-режимі (через сайт закладу, електронну пошту) до зняття карантинних обмежень.

Дирекція