26 березня 2021
1 квітня 2021 року НВК "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського" розпочинає набір дітей в перші класи.

У зв'язку із продовженням адаптивного карантину, документи від батьків прийматимуться в онлайн-режимі (через електронну пошту закладу) до зняття карантинних обмежень.

Планується у 2021-2022 навчальному році набрати чотири перші класи - 120 учнів.

Першочергово зараховуються діти з мікрорайону гімназії.

Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають наступні документи

1. заяву на ім'я директора гімназії одного з батьків дитини, подана особисто (з пред’явленням документа, що засвідчує особу заявника);
  2. копію свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
  3. медичну довідку дитини № 086-1/о;
  4. копію документа, що підтверджує місце проживання/перебування дитини (для підтвердження права на першочергове зарахування).

Документи приймаються в електронному варіанті на електронну пошту гімназії gimn14lutsk@outlook.com до 28.05.2021р.

Бланк заяви.