13 жовтня 2021
Саме під таким гаслом проходили великі спортивні змагання найсміливіших, найсильніших, найдружніших учнів 4-Б класу. У них брали участь команди «Ельфи», «Фіксики» та «Смішарики». Безкомпромісна боротьба тривала до останніх хвилин змагань. За підсумками етапів «Стрибунці» та «Смуга перешкод» вперед вийшла команда «Ельфи». Проте вже після конкурсів «Збирання картоплі» та «Хокей» очолила турнірну таблицю команда «Фіксики». Завдяки неймовірним зусиллям під час естафети під назвою «Котигорошко» та «Дружна сімейка» команда «Смішарики» створила всі умови для того, щоб перемогти у змаганнях. Попереду залишався вирішальний етап.
А під час перерви дітей чекала приємна несподіванка. За сприяння депутата Волинської обласної ради 8-го скликання, начальника Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» Віктора Йосиповича Галана-Влащука, відбулася зустріч юних гімназистів із учасницею Олімпійських ігор 2020 р. в Токіо Марією Сахарук та учасником Паралімпійських ігор 2020 р. в Токіо Ярославом Окапінським. Безліч питань, захоплені погляди, цікаві сюрпризи, неймовірні враження – все це подарувала юним гімназистам зустріч із членами збірної України.

Ми переконані, що спортивне свято допомогло дітям не тільки відновити сили, але й одержати заряд енергії та багато позитивних емоцій.

«А хто ж переміг у змаганні?» - поцікавляться вболівальники гімназистів. Неочікувано, але перемогла … дружба. Бо вона завжди перемагає у дружному 4-Б класі.