23 квітня 2024
Учні 3-Г класу відвідали місто Львів. Мали можливість ознайомитися з історією культурної столиці України. Це місто з маленькими вуличками та багатою архітектурою, де поряд з національною успішно прижилися польська, єврейська та вірменська культури. Львів вражає численними музеями, величними соборами, неймовірними рестораціями, людьми… Діти посмакували львівським шоколадом та карамельками, а батьки – ароматною кавою. Третьокласники також побували в Музеї науки, присвяченому дослідженню навколишнього світу та досягненням сучасної техніки. Ліцеїсти мали можливість торкатися експонатів та взаємодіяти з ними, зокрема ставити власні експерименти, запускати різноманітні механізми та просто розважатися.