24 жовтня 2023
21листопала учні 5-Г класу побували в музейному просторі «Окольний замок». Діти були в захваті від того, як сучасні віртуальні технології вдало поєднані з минулим!
Спочатку екскурсовод розповів про походження та заснування Окольного замку, на мультимедійній системі з інтерактивним смарт-табло прослідкували зміни, що відбувалися впродовж століть! Здивування викликав монах-єзуїт, який кивав та повертав голову до відвідувачів, реагуючи на рух. Цікаво було в Галереї рицарства, де були воїни в залізних обладунках та в старовинному одязі, тут дехто не міг втриматись, щоб не поміряти важку рукавицю лицаря! Чи може існувати замок без чогось таємничого, що викликає мурашки по тілу? Мабуть, ні! Діти мали можливість побачити голограму привида, що блукає замком. Є тут й експозиція навчального процесу в Єзуїтському колеґіумі.
На згадку про екскурсію залишилися приємні спогади та світлини.