21 жовтня 2021
Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисників та захисниць України і Дня українського козацтва учні 3-Б класу початкової школи разом зі своїм класоводом Самостьян Людмилою Ростиславівною відвідали Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки. Це єдиний музей такого типу в Західній Україні. Його основна перевага в тому, що всі експонати відкриті і відвідувачі можуть навіть посидіти в танку або літаку. І особливе захоплення це викликає у дітей!
Екскурсовод цікаво та доступно розповів про зразки військової техніки і озброєння, а саме: авіаційні комплекси, бронетанкову техніку, зенітно-ракетні комплекси, артилерійське озброєння, техніку служб забезпечення тилу Збройних Сил України та техніку військ зв'язку. Учні уважно слухали розповідь і переконалися в тому, що вони – творці історії рідного краю.