24 березня 2023
Під час весняних канікул ліцеїсти 10-Б та 10-В класів відвідали музей Лесі Українки при Волинському національному університеті. Експозиція ознайомила учнів із життєвим та творчим шляхом письменниці, історією славетної родини Косачів. Серед експонатів – автографи, світлини, прижиттєві та рідкісні видання творів Лесі Українки, унікальна колекція поштових листівок кінця XIX – початку XX століття з краєвидами, документи та речі родини Косачів. Учні дізналися, що фонди налічують понад тисячу одиниць збереження.
Цікавим також є і художній фонд музею, до якого увійшли живописні малюнки племінника поетеси – Юрія Косача, картини художника Андроника Лазарчука, творчі роботи українських митців, присвячені Лесі Українці та волинському краю.