29 лютого 2024
26 лютого учні 10-А й 10-В класів у супроводі вчителів Каліш Н.М. та Свинчука А.В. здійснили екскурсію в Луцьку міську раду з метою ознайомлення із системою електронного документообігу, розвитку соціально-громадянської компетентності. Ліцеїстів розповіли про діяльність структурних підрозділів, провели екскурсію будівлею міської ради. Побували в залі засідань, а охочі мали змогу посидіти на чільному місці в кріслі Луцького міського голови.
Провідні спеціалісти та керівники відділів детально ознайомили із діяльністю міської ради, її повноваженнями. Особливо зацікавили десятикласників такі сервіси, як «електронне місто», «електронна демократія», що підвищують прозорість у роботі, а також забезпечують створення віртуальних можливостей присутності громадян на пленарних засіданнях ради та постійних комісій.
Зі слів керівниці організаційного відділу ради Олени Володимирівни Барської, до речі, випускниці нашого закладу, працівники ради – це одна велика «бомбезна» команда, яка працює на благо Луцької територіальної громади.
Учні отримали відповіді на питання, пов’язані із подальшим працевлаштуванням, та мають запрошення долучитися в майбутньому до роботи ради.