08 жовтня 2019
Жовтнева прохолода не завадила дітям побувати на цікавій екскурсії в кінно-спортивному клубі «Cloverland». Виявляється, зовсім недалеко від нашої школи є місце, де допомагають отримати необхідні навики верхової їзди, вчать розуміти коней та дають можливість знайти себе у цьому виді спорту. Дітей зацікавило, що найкращі учні спортивної команди «Cloverland» представляють клуб на Всеукраїнських змаганнях з конкуру (коли кінь долає перешкоди). Дітей вразив пансіон для коней, де є навіть солярій! Дуже цікаво було відвідати кімнату кінної амуніції. Багато емоцій викликала екскурсія конюшнею, знайомство з кіньми, квест-гра «Знайди чотирилисник», показові виступи тренерів із конкуру і, звичайно, годування коней! Усім рекомендуємо побувати у такому цікавому місці.

Класовод 2-А класу Ірина Василівна Стречена