13 листопада 2019
Як отримати перший паспорт громадянина України у формі ІД-картки, які для цього необхідні документи, як організована робота у ЦНАП міста Луцька, про це розповіли учням 4(8)-В класу під час екскурсії. Здивувало школярів те, що подати документи на оформлення першого паспорта вони можуть самостійно з певним пакетом документів. Перший паспорт виготовляється безкоштовно. Про готовність послуги надійде смс-повідомлення.
На завершення екскурсії учні отримали роздаткові матеріали, в яких чітко сказано, що потрібно мати з собою, для того, що б подати документи та зробили фото на згадку. Сподіваємося, що завдяки візиту до ЦНАП, учні стануть більш обізнаними та підготовленими до дорослого життя і невдовзі самостійно звернуться у департамент для виготовлення документів.