06 квітня 2023
4 квітня, у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги у розмінуванні, учні 6-Г та 7-Б класів побували в музеї пожежно-рятувальної служби Волині.
Діти дізналися про правила пожежної безпеки, професію рятувальника та історію пожежно-рятувальної служби Волині. Під час бесіди фахівці ДСНС навчають дітей правил пожежної безпеки під час перебування в закладах освіти, у побуті, а також поведінки під час надзвичайних ситуацій. У цей день з метою підвищення рівня обізнаності з правил протимінної безпеки говорили про заходи запобігання випадкам травмування та загибелі від вибухонебезпечних предметів. На жаль, це є вкрай актуальним для нашої держави, тому кожному важливо вміти розпізнати смертоносні предмети й знати порядок дій у випадку їх виявлення.
Рятувальники не тільки навчали дітей правил безпеки за допомоги спеціальних сучасних стендів, де зображені муляжі мін, снарядів, бомб, гранат тощо, але й дозволили всім охочим спробувати себе в ролі співробітників служби 101, коли кожен міг ознайомитися зі спеціальним обладнанням для пожежогасіння та розмінування.