19 жовтня 2023
Учні 3-Г класу відвідали єдиний у Західній Україні розважально-оздоровчий комплекс з дельфінами «Оскар» у мальовничому курортному місті Трускавець. Ці дивовижні та харизматичні ссавці принесли дітям та батькам багато позитивних емоцій, яких, на жаль, так не вистачає в цей складний для всіх період. Мали й можливість завітати на бананову ферму, де не лише побачили екзотичні рослини, а ще посмакували лимонним та банановим джемом. На виставці «EкзоTerra» учні ознайомилися з екзотичними представниками тваринного світу. Загалом у тераріумі знаходиться 25 видів тварин, привезених з Центральної та Південної Америки, Африки та Австралії. Серед них небезпечний нільський крокодил, імператорський пітон, мадагаскарські ігуани, варани, черепахи, яскраві пернаті папуги та какаду, милі лемури, мангусти лисячі, кінжаку, ігрунки звичайні, саймірі тощо.