20 квітня 2023
Фізичні явища оточують нас повсюди й повсякчас. А дитяча жага до експериментів просто безмежна! Але як провести фізичний дослід поза лабораторіє або якщо нема необхідного обладнання, або дослід дуже дороговартісний чи взагалі небезпечний? Рішення є! Сучасні учні зможуть проводити експерименти з фізики (а згодом і з інших навчальних дисциплін) в доповненій реальності, в будь-яких умовах та локаціях!
20 квітня група ліцеїстів 8-10 класів відвідала заняття, що проводилися на базі Освітнього Хабу Волині за допомогою VR та AR технологій.
VR (технологія віртуальної реальності), що використовує 3D-окуляри, дає можливість учням проводити практичні роботи та експерименти з фізики в режимі реального часу. AR (технологія доповненої реальності), що встановлюється на планшети або смартфони, дозволяє у форматі доповненої реальності побачити експеримент, описаний в підручнику.
Віртуальна та доповнена реальність більше не новинка, а частина нашого життя. Ці технології допомагають нам у різних сферах: медицині, будівництві, індустрії моди, дизайні інтер’єрів тощо, а тепер і в навчанні.