23 грудня 2021
Завершився ІІ гімназійний конкурс ораторського мистецтва з теми «Mastering a Foreign Language: a Path to Conflict Resolution». Свої вміння красномовства продемонстрували 10 учасників – учнів старших класів. Володіти словом завжди вважалося талантом. Людина, яка вільно оперує мовою, має дар переконання, спроможна досягти небачених висот. Бути красномовним – це бути освіченим, талановитим, високоморальним та високодуховним. Призерами конкурсу стали Ольхова Софія, Бартошук Вікторія, Борецька Неоніла. Приз глядацьких симпатій одержав Приймачок Андрій. Переможець інтелектуального змагання – учениця 5-В класу Скляренко Вікторія. Вона буде представляти заклад на Міжнародному конкурсі ораторського мистецтва. Вітаємо усіх учасників та бажаємо Вікторії нових перемог!