09 грудня 2021
Україна вже усьоме долучається до відзначення Усесвітнього Дня Гідності. Наш заклад удруге також приєднується до цього глобального руху. Президент Ради гімназистів Ілля Лук’янчук, лідери Ради гімназистів, учні 5-А, 6-А класів, провели тематичні години спілкування «Усесвітній День Гідності в Україні» у 4-х, 5-х, 6-х класах гімназії.
Під час глобального діалогу про гідність, гімназисти акцентували увагу на основних принципах гідності, міркували про значення та значимість цього важливого поняття, ознайомились з принципом «убунту», переглянули відеозвернення кронпринца Норвегії Гокона, освітнього омбудсмена Сергія Горбачова, телеведучої Слави Фролової, народної депутатки Юлії Світличної, координаторок #ЩедрийВівторок Любові Раїчук і Марії Мурадханян, прослухали та аналізували Гімн Гідності, знайомились з міжнародною ініціативою #ЩедрийВівторок, долучалися до доброчинності.
Будьмо гідними людьми, патріотами своєї країни, керуймося почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях і вчинках.