01 листопада 2019
Цікаво пройшло родинне свято «Посвята в гімназисти» в учнів 1-А класу. Настрій у всіх: дітей, батьків, учителів, гостей – був святковий і урочистий, адже п’ятикласники стали повноправними членами великої гімназійної родини.
Учні з гордістю представили один одного, показали всі свої таланти і вміння. Радо вітали переможців різних інтелектуальних конкурсів і змагань: Цеслів Анну, Іщук Єлизавету, Стримбу Марію, Зотову Валерію, Дівончик Емілію, Івченко Анастасію, Курінну Анну, Джуплій Богдану.
Музичні замальовки гостям подарували Собчук Софія і Барнаш Маргарита. Всі переглянули сюжет, де на цимбалах зіграв Гнатюк Олексій. Картини Ірини Грудецької яскраві, неповторні, сповнені магією добра і радості. Від картин Ані Немець не можна відвести очей, вони по-дитячому світлі, але сповнені філософським змістом. Роботи Насті Івченко привертають увагу кожного. Здається, що квіти живі і наповнять оселю неповторним ароматом.
Не забули й за спортсменів та тих, хто загартовується в басейнах. Так, майбутній футболіст Максим Костюк має мрію – стати відомим не тільки в Україні, а й у світі. Шевчук Божена займається волейболом і хоче досягти спортивних висот. Івченко Настя посіла друге місце у змаганнях з бігу, який проводився в рамках параду собак у Луцьку.
У класі є дівчата, виступи яких неповторні, динамічні, енергійні, а нагород мають стільки, що не вміщаються в кадр. Це юні «волиняночки» – Стримба Марія і Тимощук Марта – і гімнастки Іщук Єлизавета, Пянтковська Олена.
Нендзінський Нестор, Серяков Давід, Дорощук Іванна, Гнатюк Олексій, Шворак Андрій, Івченко Настя представили гостям гумористичні замальовки про учнів на перерві.
Учні 1-А класу горді з того, що четверо дівчаток долучилися до міських заходів і написали листи в майбутнє, які заклали в Капсулу часу Луцька. На святі заклали класну Капсулу часу – написали листи «Я випускник», в яких уявили себе через сім років і написали свої мрії.
П’ятикласники щиро подякували своїм першим учителям, завдяки яким вони всебічно розвинені, талановиті, люблять читати, – Мельник Аллі Олексіївні, Самостьян Людмилі Ростиславівні, Вітковській Лідії Іванівні, Грищук Катерині Петрівні.
Теплими були слова мам Кравчук Ірини Борисівни та Музичук Ольги Володимирівни, які побажали дітям наснаги, терпіння, наполегливості в навчанні.
До учнів завітали Наука і Освіта, які порадили гімназистам здобувати нове, заглядати у словники і подарували дітям сучасні книги про сучасних дітей.
Гарні слова сказала заступник директора Сіміцька Жанна В’ячеславівна, привітала учнів 1-А класу із цим днем, який обов’язково залишиться в їхній пам’яті.
Настала урочиста мить:
На чистім аркуші намистом