02 березня 2021
26 лютого в гімназії відбувся перший конкурс ораторського мистецтва. Змагання зібрало 14 любителів англійської мови – учнів 5-7 класів. Тема виступів – «Listen first: Understand before Responding».
Риторика – мистецтво публічного виступу, майстерність ефективного, цілеспрямованого, гармонійного мовлення. Завдання ораторів полягало в тому, щоб привернути увагу слухачів до чогось нового, цікавого, зробити так, щоб інші запам’ятали їхні спічі.
Переможцями стали Маринкевич Надія (І місце), Зиза Мирослава (ІІ місце) та Бартошук Вікторія (ІІІ місце), яка отримала приз глядацьких симпатій.
Оволодіти цим мистецтвом слід, насамперед, для самого себе, вважають учасники змагань. Адже це те вміння, що стане додатковим приводом для віри у власні сили, упевненості під час виступу перед аудиторією, подолання страху перед публікою, вираженої комунікабельності серед ровесників та, врешті, запорукою успішного спілкування у професійній сфері.
Сподіваємось, що конкурс риторики стане доброю традицією у нашій гімназії.