24 листопада 2022
11 листопада 2022 року Катерина Пальчук узяла участь у фіналі конкурсу авторської поезії «Українська – мова героїв», який проходив у Луцькому будинку культури.
У складі журі була Антоніна Хижняк, які зіграла роль Мотрі в телесеріалі «Спіймати Кайдаша», авторка дитячих художніх творів Лариса Ніцой.
Найбільше вразив гала-концерт у Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі імені тараса Шевченка. Тут нагороджували переможців та збирали кошти на антидронову рушницю. Для фіналістів виступали відомі артисти – TARABAROVA, Ольга Цибульська, Анна Ткач. Відповідали на питання Антоніна Хижняк та Тарас Цимбалюк, актори серіалу «Спіймати Кайдаша». Вони розповідали про свою першу роль, особисте життя, ділилися цікавими історіями зі знімального майданчика. Усі мали змогу почути відеозвернення Тараса Тополі, Павла Зіброва, Олексія та Ксенії Вертинських.
Будьмо максимально активним, долучаймося до українських акцій та конкурсів, адже «Українська – мова героїв». Ми станемо тим поколінням, що прославить рідну державу на весь світ, зміцнить культуру та традиції, буде національно свідомим!